yugo Registrace 7. 10. 2010 ID 2675280568 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
yugo Level 1 7. 12. 2018 20:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jako fanoušek série do toho musím jít moc se těším. :)
yugo Level 1 28. 11. 2017 00:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vypadá to hezky, těším se.
yugo Level 1 23. 6. 2014 22:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. watch zing every day ! ! !
yugo Level 1 5. 11. 2011 18:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Kdo si to nekoupí jako by nebyl
yugo Level 1 1. 11. 2011 16:32 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jo jojo jojo jojo jo díky bože díky rockstare díky moc držím palce 😂 😂 😂 👍
yugo Level 1 9. 10. 2011 14:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tentokrát se nezučastním protože odpověd nevím
yugo Level 1 1. 10. 2011 09:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. chtěl jsem vyhrát ale výhercům to přeju
yugo Level 1 30. 9. 2011 17:44 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nic proti PES ale fifa je prostě lepší. Možná tak před třemi lety se ještě PES z fifou mohl měřit ale ta doby dávno odzvonila 😗
yugo Level 1 22. 9. 2011 16:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Snad jim ty experimenty vyjdou 👍
yugo Level 1 29. 8. 2011 11:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. když to vychází 11. 11. 2011 tak by to mohlo znamenat že dostane 11 bodu
Nejnovější komentáře Autoři herních překladů lákají na svou vlastní hru s českým dabingem Luke dnes 14:54 https://www.youtube.com/watch?v=CvlieBlDWY8 Frontier chystá nový Planet, nepůjde však o zoo ani atrakce Mr.sugar dnes 14:47 zza mě ne. management je nudný a otravný. umí ale art a prostě… Autoři herních překladů lákají na svou vlastní hru s českým dabingem Lukáš Meistner dnes 14:44 Tak je škoda, že v ukázce není nic česky. Popisky v angličtině a… Odhalilo GTA 6 v předstihu svou cenu? Evropský obchod zmiňuje několik edic carhrozny dnes 14:26 Nechcem maľovať čerta na stenu ale pokojne sa može stať,že hra bude… Odhalilo GTA 6 v předstihu svou cenu? Evropský obchod zmiňuje několik edic AdamsCzech dnes 14:10 To bych za standartní edici měl dát víc něž polovinu toho co sem dal…
Uživatelský žebříček Repry 54 969 bodů SamFisher 51 682 bodů Dakh666 46 095 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 150 bodů