ozzyozzy Zdeněk Veselý Registrace 22. 6. 2010 ID 3242924361 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Zdeněk Veselý Level 1 2. 3. 2011 19:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tohle je moje nejočekávanější hra roku, fakt mazec! ! ! ! Asi taky předobjednám
Zdeněk Veselý Level 1 23. 2. 2011 19:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vypadá to úžasně, strašně se teším ! ! ! !
Zdeněk Veselý Level 1 18. 12. 2010 06:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. LooL. Tak to už by pak mohly zakázat i kdejakej film kde se se objeví mafián 🔫 ta ženská je asi hodně dementní 🔫 🔫
Zdeněk Veselý Level 1 15. 12. 2010 16:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Už se memůžu dočkaaaat! ! ! !
Zdeněk Veselý Level 1 1. 12. 2010 09:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To si prostě musím koupit! ! ! !
Zdeněk Veselý Level 1 13. 11. 2010 08:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To je prostě nej hra! ! ! ! Akorát grafika by mohla být lepší
Zdeněk Veselý Level 1 6. 11. 2010 19:04 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. S hodnocením 7/10 souhlasím, ale MW2 podle mě rozhodně není nejlepší válečná hra. Mnohem víc mě bavilo třeba BC2 nebo MOH, ale to je věc názoru....
Zdeněk Veselý Level 1 19. 9. 2010 08:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Super hra! Určitě kupuju...
Zdeněk Veselý Level 1 13. 9. 2010 19:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mě to dost nudilo ) :
Zdeněk Veselý Level 1 31. 8. 2010 12:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Včera jsem to dohrál, jsem nadšenej, skvělá grafika, skvělý příběh no prostě skvělá hra, akorát mi vadí moc jízdy v autě a to že si opravdovou volnou jízdu musíte stáhnout.
Nejnovější komentáře GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Boomhell dnes 17:30 Však jasný pro žebráky to není, čekej a sni dál GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Boomhell dnes 17:28 Ty budes dobry mental more, takovy hovno tady pronest , njn tady ta… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny M4Ri0Cz dnes 17:13 Jo, pamatuji si, jak jsem kupoval GTA 3 za 2 000 Kč při výplatě 12… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny M4Ri0Cz dnes 17:08 Aha, a ty jsi ekonom, že z rozpočtu automaticky odvozuješ kvalitu hry… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny M4Ri0Cz dnes 16:59 .R* nemusí dělát žádné PR pro své fanoušky jim stačí hru jen oznámit.…
Uživatelský žebříček Repry 55 162 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 358 bodů