nuclear nuclear Registrace 23. 4. 2015 ID 3792411818 Level 10 Level 10 542 bodů Zbývá 8 bodů do dalšího levelu 500 550 Přehled Aktivita
nuclear Level 10 22. 4. 2018 20:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Taky jsem to objednal, už se na to klepu. Zimou samozřejmě.
nuclear Level 10 7. 3. 2018 22:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Také bych to rád vyzkoušel!
nuclear Level 10 20. 2. 2018 17:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Následuje Geralt při souloži a Geralt na hajzlu.
nuclear Level 10 26. 1. 2018 15:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. můžeš se do toho překladu pustit sám
nuclear Level 10 3. 10. 2016 16:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Poctivě makat je fakt nahovno.
nuclear Level 10 4. 7. 2016 12:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. F1 2015 se mi teda zdá o dost lepší
nuclear Level 10 11. 8. 2015 19:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Super. Zase mění pravidla. Město bude fiktivní, ale s reálným názvem.
nuclear Level 10 28. 7. 2015 19:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Smuky: Nic si z nich nedělej, já na Mafii 2 mám přes 250h a to nemám ani jedno DLCBruce Wayne: Podívej se na film Godfellas (Mafiáni) , pak pochopíš.
nuclear Level 10 8. 7. 2015 00:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak jo. Dík. Neprůstřelný důkáz.
nuclear Level 10 6. 7. 2015 22:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Dobře, ale z čeho tak usuzuješ? Já tam teda nenašel žádnou typickou architekturu a taky mi přišlo, že na Tatooine bylo vždycky nějak víc písečných pouští, než šutrů.
nuclear Level 10 6. 7. 2015 16:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Napadá někoho, co to může být za planetu?
nuclear Level 10 15. 6. 2015 16:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Pěkně nahovno. Oni z toho dělají sims : / Stavění baráků mě vždycky sralo.
nuclear Level 10 25. 5. 2015 14:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak jsem to taky začal hrát, ale zarazilo mě tam pár věcí (byl jsem dlouholetej hráč LoLka) :1. Nejsou tam itemy. To bych ale zkousl, je to pěkně vyvážený "talentama".2. Věže na některých těch mapách (Sky temple a to s těma pirátama, možná ještě některý) jsou schopny vyčistit lajnu od věží během minuty3. Dost vysoký ceny postav, jak v herní měně, tak v eurech/dolarech. Jasně jsou tam ty daily questy a tak, ale stejně.Abych ale celou dobu nehejtoval, tak mě to baví. Řekl bych čím dál víc.
nuclear Level 10 8. 5. 2015 15:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To to trvalo! Ať už je to ale pravda, nechcu být zase za blbce.
nuclear Level 10 30. 4. 2015 17:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Závodní hra bez Ferrari, Lamborghini a Porsche? O_o
nuclear Level 10 23. 4. 2015 12:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ať jdou do háje s těma trapnýma avatarama.
Nejnovější komentáře Nezávislý hit porazil všechny AAA hry a stal se nejvýdělečnější hrou na Steamu EL Drago dnes 10:20 To uplne staci. Picovina je picovinou. Nevidim duvod to dal rozebirat. GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny EL Drago dnes 10:18 Kravina GTA. Radsi Gothic. Bungie čelí velkému propouštění, studio rozpustilo většinu Destiny týmu Alfajk dnes 10:10 To ten několikaletý support Marathonu zařezávají docela brzo 😆 GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny carhrozny dnes 10:08 Pohoda cena za tak velku hru?Veď ju ešte nikto nevidel ani nehral tak… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Jan Vyskočil dnes 09:58 tak se nevtírejte všichni :D pobrečte si že ste všichni hovna a…
Uživatelský žebříček Repry 55 205 bodů SamFisher 51 962 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 402 bodů