MacTavish MacTavish Registrace 18. 11. 2010 ID 854162096 Level 1 Level 1 30 bodů Zbývá 70 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
MacTavish Level 1 21. 4. 2011 15:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 😠 a já se tak těšil že to budem s kámošema pařit o prázdninách a zase nic
MacTavish Level 1 23. 4. 2015 18:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Výhry v soutěži nemohou být vymáhány soudní cestou.
MacTavish Level 1 19. 12. 2011 23:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Deus Ex: Human Revolution = jasná volba
MacTavish Level 1 17. 9. 2011 18:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ať tam dají taky 350z a né furt jenom 370z
MacTavish Level 1 21. 7. 2011 16:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Bude na Xzoneu Augumented edition i pro PC? zatím tam je jenom na konzole
MacTavish Level 1 7. 6. 2011 16:32 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Kdyby tak jednou udělali z toho film protože tohle je prostě nářez! ! !
MacTavish Level 1 5. 5. 2011 19:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. už se těším na další informace vypadá to skvěle
MacTavish Level 1 29. 4. 2011 15:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. U2 je jednoznačně pro mě nejlepší díl. . pak ještě shifty byly dobrý...doufám jen snad že tu bude tuning
MacTavish Level 1 29. 3. 2011 16:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak já mám rád Nvidie...¨momentálně mám GTX 460 a sem velice spokojen...do ATi bych asi nešel ale to je můj názor. . každej má jinej názor
MacTavish Level 1 24. 3. 2011 19:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. snad tam bude lepší požkození. . jinak se mi celkově hra líbila
MacTavish Level 1 21. 3. 2011 19:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no uvidíme jaký to bude...jednička je skvělá hra ( pro mě jedna z nejlepších) kterou hraju i teď...snad HR vydrží taky tak dlouho.
MacTavish Level 1 14. 3. 2011 21:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. konečně můžu s 350z nakopat zadky Buggati, Nissanu GT-R 35 a spol. .
MacTavish Level 1 4. 3. 2011 15:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nissan 350z jupííí akorát tam chybí nissan silvia (S15)
MacTavish Level 1 25. 2. 2011 19:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Doufám že bude pokračování dvojky...chci vědět co se stane s Price a Soapem...jóó kdyby se tak ve trojce dalo hrát za Soapa
Nejnovější komentáře Baldur's Gate dostává velkou aktualizaci po 14 letech WampyR dnes 19:34 Prave teraz je na Google Play v akcii:- Titan Quest za 10 centov-… PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje L.H. dnes 19:27 Že už nikdo nebude brečet, když vám něco vezmou. Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění L.H. dnes 19:22 K čemu mi je vědět o vnitřním problemu ?? Já chci výsledek. Baldur's Gate dostává velkou aktualizaci po 14 letech kajny 18 dnes 18:49 To je tak, kdyz delas hry pro hrace.... Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění Rizecek dnes 18:44 Já se divím, že Ubisoft ještě existuje. Mi příjde, že od Assassins…
Uživatelský žebříček Repry 55 329 bodů SamFisher 52 084 bodů Dakh666 46 347 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 526 bodů