Zpět na článek

Diskuze: Exkluzivity PlayStationu nevydělaly na PC dost peněz, tvrdí Jason Schreier

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Mijen
Mijen
Level 23 Level 23
Hlavní platforma: PC
20. 6. 2026 22:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

A nebude to třeba i tím, že to vychází 10 let po vydání na konzole?

Firo
Firo
Level 27 Level 27
19. 6. 2026 23:06 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Samé lži potřebují lidi navnadit na PS6 a jejich exkluzivní tituly zase jinak by to nikdo nekoupil , znám ranec lidi co PS XBOX ATD vyhodily v momentu kdy exkluzivní tituly přišli na PC ( hlavně tahle generace je samý remake remaster) už to nejsou doby PS3 kdy vycházeli samé exkluzivní tituly každý rok

spilka
spilka
Level 13 Level 13
21. 6. 2026 14:34 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Firo "znám ranec lidi co PS XBOX ATD vyhodily v momentu kdy exkluzivní tituly přišli na PC" - prave proto se Sony rozhodlo uz nevydavat exkluzivni tituly na PC. Spocitali si, ze prijem z PC nepokryje vypadek prijmu z konzoli. U xboxu je videt, ze soucasne vydávání her na konzoli a PC vede k zaniku trhu s konzolemi.

John Standalone
John Standalone
Level 25 Level 25
19. 6. 2026 16:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Spider-Man 1, Tsushima a Last of Us 1 se prodávalo dobře. Problém začal když tam začli cpát "The Message". ze všech bílejch chlapů udělaly neschopné chudáky a strong black women lesbian to vedou. Nikdo nechce strávit několik hodin učením se o jednotlivejch 50 zájmenech všech těch mentálně vyšinutejch individuí co maj potřebu cpát svou podobu do hry co s tím nemá nic společného a pak to ani nehrajou.

Spider-Man 2 byl v tomhle otřes, toho jsem smazal u nepřeskočitelné gay mise, last of us 2 a Yotei radši ani nemluvit. Wolverine vypadá jako interaktivní HR schůzka, nestahoval bych to ani zadarmo natož za ty srance platit, a teď si v sony jako myslej že jim God of War Wash the Laundry udělá vejvar?

Phil Spencer
Phil Spencer
Level 50 Level 50
Hlavní platforma: Xbox
19. 6. 2026 18:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone je to strašné co se to děje ☹️

Firo
Firo
Level 27 Level 27
19. 6. 2026 23:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone Přesně a bohužel to nekončí nové GoW je úplně to samé

bean
bean
Level 46 Level 46
Hlavní platforma: PC
20. 6. 2026 00:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone Vezmi si prášky.

John Standalone
John Standalone
Level 25 Level 25
20. 6. 2026 09:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@bean Proč? všechno co jsem řekl je naprostá pravda. Avowed, Veilguard, Shadows, Outlaws, Mixtape, Concord nově Luna Abyss tvůrci South of Midnight, kteří už dělaj v mekáči místo na další hře, a milion dalších příkladů proč mám pravdu. Bioware krachuje, Ubisoft krachuje, EA krachuje a mezi tím asijské hry co ten brainwashing gender bordel neobsahují vedou v prodejích. A západní novináři? Ti dají odpadu jako Veilguard 10 a nazvou to návrat ke kořenům bioware ale Wukong kterej je masterpeace dostane 6? Totální pokus o manipulaci a tlačení woke agendy. Go woke, go broke...

Firo
Firo
Level 27 Level 27
20. 6. 2026 13:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone Máš naprostou pravdu škoda že to takto vidí jen pír lidí a zbytek řekne že jsi hater - bioware už je roky mrtvé a převzalo to za ně Owlcat kteří dělají 10x lepší hry

david michalik
david michalik
Level 22 Level 22
21. 6. 2026 09:28

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Firo tak owlcat jsou fanoušci old schol Rpg a dělaji opravdu cool hry! nově chtěji ukazat jak se má dělat rpg hra s expansion,a sakra ta hra vypadá luxusně!

Michal
Michal
Level 50 Level 50
Hlavní platforma: PC
19. 6. 2026 15:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

2-3 roky po premiére na PS im už na to každí prdí

Reklama
AdamsCzech
AdamsCzech
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
19. 6. 2026 10:43

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Bohužel cenovky neodpovídali stáří. Já třeba Spidermana i Last of Us 1 koupil za plnou cenou, ale taky sem se cukal. Zbytek co od nich chci čekám na správnou cenu. A jejich nový hry už ani nechcu, oplaču maximálně remastery jejich starých her.

carhrozny
carhrozny
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
19. 6. 2026 09:45

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Je to ich rozhodnutie.Generácia PS5 toho vydala zatiaľ minimum a taký Saros nemá predaje ani ako Sony exkluzivita takže na PC by to nebolo o nič lepšie.A tie hry čo portujú na PC ešte z éry PS4 tak je naozaj smiešne chcieť za ne plnú cenu.Ale to je holt iná mentalita.My berieme hry len ako zábavu a oni ako umenie.Nintendo dá za plnú cenu aj Mária s 8 bitovou grafikou.

GoOdTiMe
GoOdTiMe
Level 48 Level 48
19. 6. 2026 10:42

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@carhrozny Tak běž mydlit barana, ale nemluv tu, prosím, za ostatní.

John Standalone
John Standalone
Level 25 Level 25
20. 6. 2026 10:25

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@GoOdTiMe Proč ho urážíš když má pravdu? Tupé prase.

GoOdTiMe
GoOdTiMe
Level 48 Level 48
20. 6. 2026 10:41

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone Tě kopnu pod koleno a tvý starý ukážu osmej div světa, tupé prase.

John Standalone
John Standalone
Level 25 Level 25
20. 6. 2026 11:01 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@GoOdTiMe Moje stará je tvoje stará ty osle, šla radši za mnou protože ten tvůj osmej div prej stojí za hovno...

GoOdTiMe
GoOdTiMe
Level 48 Level 48
20. 6. 2026 11:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone Jak si těch šest cenťáků pochvalovala, mlaskala ještě druhej den, ale chrápe teda jako prase. Další noc bych nedal.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
20. 6. 2026 10:47 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone @GoOdTiMe

Čím ho uráží? Tím že řekl svůj názor, který se neslučuje s tvým pohledem na hry? GoOdTiMe má pravdu - jestli někdo píše příspěvek, tak ať se v něm vyjadřuje sám za sebe a nemluví za ostatní hráče.

Nebo je snad názor tvůj a od carhrozny jediný možný a každý další názor od některých ostatních hráčů je smrtelným hříchem a trestným činem?

Tupé prase? Proč ty ho urážíš? Jsi ještě mnohem horší než on. Jenom nejsi schopný si to uvědomit.

John Standalone
John Standalone
Level 25 Level 25
20. 6. 2026 10:54 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Aratak Zaprvé: "Tak běž mydlit barana" je klasická urážka na slováky

Zadruhé: Nemluví za ostatní ale říká všeobecnou pravdu a ty liky svedčí o tom že s ním vetšina lidí tady souhlasí.

Zatřetí: řekl jsem mu tupé prase protože jedná s člověkem jako tupé prase, podobně jako ty. A fakt že se ti nelíbí pravda na tom nic nezmění...

GoOdTiMe
GoOdTiMe
Level 48 Level 48
20. 6. 2026 11:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone Já ho sice poslal mydlit barana, ale ty jsi napsal Slovák s malým "s". Teď mi řekni, kdo ho urazil víc?

czdwarf
czdwarf
Level 2 Level 2
dnes 07:59

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@carhrozny Spíše bych řekl, že berou hry v prvé řadě jako business. Umění či zábava s tím mají pramálo společného. Ostatně i protlačování ideologií bylo z korporátního hlediska business rozhodnutí, ne politické - agentury jim podle toho přeidělují rating a videoherní novináři je podle toho kritizují (což je samostatný problém).

Reklama
Reklama