Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 má vyjít jako čistě singleplayerový zážitek

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Martin Zalesak
Martin Zalesak
Level 1 Level 1
včera 19:21 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Píšete o singlu jako o hotové věci a v článku píšete, že nic nevíte.Proč to děláte? Typický click bait článek.

Daniel Jarocký
Daniel Jarocký
Zing Zing
Hlavní platforma: PlayStation
včera 20:04 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Martin Zalesak Dobrý den, děkujeme za reakci. Vycházíme z oficiální tiskové zprávy společnosti Take-Two Interactive, kde ve uvedeno, že „ GTA 6 přinese singleplayerový zážitek“. Následně hned v perexu slovem „možná“ zdůrazňujeme, že situace okolo multiplayerové složky je v tuto chvíli nejistá. Pokud by naším cílem byla pouze prvoplánová tvorba click baitových článků, vypadaly by naše nadpisy i texty odlišně.

L.H.
L.H.
Level 36 Level 36
včera 20:30

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Daniel Jarocký To si s tou polední větou děláš srandu :-)

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
včera 17:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nejlepsi z nejlepsich... tešeníčko!

John Standalone
John Standalone
Level 25 Level 25
včera 16:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Pokud mi dovolí vzít náklaďák a projet s ním LGBT parádou. Tak si tu hru klidně koupím třikrát...

N3RWO
N3RWO
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
včera 17:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone 😂😂😂

MrN00b
MrN00b
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PlayStation
včera 16:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak ani na okamžik nepochybuji o tom, že na GTAO2 se maká stejně tak dlouho a usilovně, Online jim přinesl bohužel tolik peněz, že i bez váhání zařízli jakýkoliv příběhový DLC a nepochybuji ani o tom, že i kvůli tomu mají tohle duo protagonistů, protože takhle budou mít animace/interakce atd. jak pro ženskou tak i mužskou postavu.

Reklama
AdamsCzech
AdamsCzech
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
včera 16:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jelikož je jasný že z toho Onlinu časem udělají podobnou prasárnu jako z GTA 5 tak o to vůbec nemám zájem. Jen doufám že vydají i nějaký singleplayer DLC.

CosmoDante
CosmoDante
Level 51 Level 51
včera 14:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Čtyři články o GTA 6 za sebou? 😁 Zing trolí a chce dostat některé zdejší uživatele do infarktového stavu 😂

kufač
kufač
Level 47 Level 47
včera 16:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@CosmoDante GTA 6 se tu teď bude ždímat do poslední kapky. Okolo data vydání to tu ani nechci vidět. Každopádně dal se z těch několika článků udělat bez problému jen jeden, ale chápu, že čím více prokliků, tím více money.

Pan Císař
Pan Císař
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
včera 22:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@kufač the more clicks, the more peníze..

Reklama
Reklama