Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Vaas
Vaas
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: PC
včera 22:49 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak tohle začíná pěkně smrdět!A kde je nějaka mapa celé oblasti kterou si dam zarámovat na zeď,co jde !!!Na nějaký skiny,autíčka ,oblečky a trapný zbraně a podobný cetky nikdo nejni zvědavej!!!My chceme v balení pořadnou mapu celé oblasti,třeba nějakou sošku,pár samolepe a jiné drobnosti či zahřejou u srdce a ne platit za kraviny!!!Akorát s náma vyhdbavate stejně jako Sony s těma předraženejma krumplama PS5 PRO🤮

zinga
zinga
Level 22 Level 22
včera 20:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jaký smysl má prodávat prázdnou krabičku? Když si chci koupit fyzickou edici, tak chci disk!! Tohle může vymyslet jen čur_k.

Daniel
Daniel
Level 24 Level 24
Hlavní platforma: PC
včera 20:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@zinga No, poděkujme Take Two. Kdyby aspoň ,,fyzická kopie,, byla např. za 70 euro. Ale naceněná je stejně jako digitální. Leda že bude u krabičky aspoň mapa a plakát. Ale pochybuji. Co si budem, korporát numero uno

Pan Císař
Pan Císař
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
včera 22:59

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@zinga Za ultimátní argumentaci dávám palec nahoru xD

tomikos46
tomikos46
Level 21 Level 21
Hlavní platforma: PC
včera 19:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Dokud to nebude na PC tak mě to vůbec nezajímá.

KEEN
KEEN
Level 40 Level 40
Hlavní platforma: PC
včera 18:41

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

A co nějaká kolektorka? Nic oznámeného nebylo, ale určitě s něčím přijít musí. RDR2 taky dostalo nakonec collectors box.

Reklama
Jim Pakroll
Jim Pakroll
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: Xbox
včera 17:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Bez disku to fakt nekoupim. Na co mi je kód kterej nikomu nepůjčím a ani ho pak neprodám?

AuroN
AuroN
Level 39 Level 39
včera 15:22 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nerozumím jedinému důvodu, proč by si člověk měl připlácet za již tak přepálenou hru, když tam není absolutně nic zásadního pro herní zážitek. Za mě ať si každý utrácí za co chce, ale 80 euro za hru v životě nedám a to ani za nic - i kdyby to bylo něco, co by mě reálně zajímalo (což zrovna GTA opravdu není).

Raději si vezmu dobrou knížku 😊

GoOdTiMe
GoOdTiMe
Level 48 Level 48
včera 15:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak to mi ušetřili peníz.

AdamsCzech
AdamsCzech
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
včera 14:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ty bonusy teda nic moc za 20€ navíc. Kdyby aspoň dali nějaký příběhový rozšíření k tomu.

MARTAS SK
MARTAS SK
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
včera 14:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@AdamsCzech Kiež by sa R* vrátil k príbehovým DLC. Tatari, veď nech si rozširujú to GTA Online, ale popritom nech 30-40 ľudí pracuje na príbehových DLC. Mali by si zobrať príklad od CD Projektu, ktorý do 11 ročnej hry urobí príbehové rozšírenie. Ale bohužiaľ nikdy takéto veci od R* už nečakám.

Docik
Docik
Level 30 Level 30
včera 14:17 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jako v tomhle případě mi to nevadí, protože jsem se GTA VI stejně nechystal prodat. + digitální verze má tu výhodu že můžu mít v mechanice jiný disk a hru přesto spustit. To mi nevadí. Že vydají i fyzickou verzi 12. aby ji měl každý doma a mohl predownloadnout je naprosto super a takhle by se to mělo dělat podle mně.
This is the way.
Každopádně velká natěšenost. Konečně začíná marketing. Zítra očekávám nový trailer.
VLASTNĚ mi teď došlo - jsem neskutečně rád že tam není žádné - majitelé ultimate edice mohou hrát o tři dny dříve. Já si ji asi stejně koupím, ale jsem rád protože tenhle trend absolutně nenávidím.

Reklama
Rizecek
Rizecek
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
včera 13:57 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Disk v roce 2026 😂
Dnešní mladí ani už nevědí co je mechanika.

Pan Císař
Pan Císař
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
včera 23:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Rizecek Nebude to kupovat jenom mládež..

Reklama
Reklama