honzabudinsky Registrace 17. 3. 2011 ID 1482781049 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
honzabudinsky Level 1 21. 11. 2012 18:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. koupit či nekoupit ? ? ale podle recenze asi koupit
honzabudinsky Level 1 7. 5. 2015 23:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. když Ubisoft zase nepodělá optimalizaci tak by to nemusel být špatný díl AC série
honzabudinsky Level 1 18. 4. 2015 14:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. GIVE IT TO ME! ! !
honzabudinsky Level 1 10. 12. 2014 22:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. I want that hoodie
honzabudinsky Level 1 20. 11. 2014 12:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Uz aby se na me usmalo stesti
honzabudinsky Level 1 27. 10. 2014 15:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak vyzkouším štěstí
honzabudinsky Level 1 8. 10. 2013 16:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. podle vseho bych to mel rozjet, ale pokouset se o to nebudu jelikoz to bude stat za nic jako posledni COD
honzabudinsky Level 1 28. 6. 2012 12:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nwm jak ostatním ale mě to jede bez problému sem tam se mi opozdí myš ale to je ten nejmenší problém jinak PC verzi dávám 9/10
honzabudinsky Level 1 17. 3. 2011 17:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Assassin´s Creed film už je ale jen 1. část ze 4. já to viděl a je to docela cajk
Nejnovější komentáře PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje MARTAS SK dnes 10:04 😐😐😐😐 Aktivujte si zdarma na Steamu výborně hodnocenou hru ze známého univerza Phil Spencer dnes 09:23 nevím, co se děje se Zingem, ale Daniel to tu táhne sám Do vývoje AC IV: Black Flag Resynced se údajně zapojilo 15 studií Ubisoftu svina dnes 09:21 A vypadá hra na to? Mě to teda nepřijde. PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje svina dnes 09:11 S filmem nepomůžu, ale hry kupujte na gogu. Publikováno pomocí… PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje SamFisher dnes 08:35 Tak ať to stojí pár € a ne desítky nebo stovky €, když ti to pak…
Uživatelský žebříček Repry 55 309 bodů SamFisher 52 068 bodů Dakh666 46 309 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 480 bodů