rain.cz Registrace 21. 12. 2011 ID 1653891011 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
rain.cz Level 1 6. 7. 2012 18:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ohněm a Mečem nebylo nic moc.
rain.cz Level 1 23. 9. 2012 19:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. zatim to teda vypada otresne
rain.cz Level 1 1. 7. 2012 18:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nevěděl sem, že EA si platí recenze i v Česku.
rain.cz Level 1 14. 5. 2012 16:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Další debilní fps ve stylu call of duty.
rain.cz Level 1 13. 5. 2012 23:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. sex bomba tak pred 20 lety
rain.cz Level 1 28. 4. 2012 12:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ty jo! Az dvacet hracu? To uz je rok 1999?
rain.cz Level 1 19. 4. 2012 19:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nechci vidět ty požadavky na systém
rain.cz Level 1 17. 4. 2012 17:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Trochu jako Prey 2 s Half Life
rain.cz Level 1 4. 4. 2012 20:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Cry of Duty: Far Warfare
rain.cz Level 1 17. 3. 2012 00:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nejlepší technické zpracování3. RAGE (id Software / Cenega)hahaha
rain.cz Level 1 12. 3. 2012 16:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. DLC je na disku. Viz video [ odkaz ]
rain.cz Level 1 8. 3. 2012 20:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tohle je M&B pokračování, jen to ma jiný název.
rain.cz Level 1 24. 2. 2012 18:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Bullet like a tank. What?
rain.cz Level 1 6. 2. 2012 16:00 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nejvíc mě štve mentalita lidí co berou pirátství jako "cool" věc. Když jim řeknu, že jsem si hru koupil tak na to ještě odvětí, že jsem hlupák protože oni si ji hrají zadarmo.
rain.cz Level 1 3. 2. 2012 21:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. BF 3 a Skyrim před Portalem 2. Oh wow.
rain.cz Level 1 31. 1. 2012 17:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Teda ne, že bych si chtěl zahrát zmršený původní Syndicate na vlnách cool dubstepu, ale tohle chování k pc hráčům mě vytáčí.
rain.cz Level 1 27. 1. 2012 16:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Píše mi to, že nejsem součástí bety -_-
rain.cz Level 1 13. 1. 2012 19:32 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nevím ale 911 euro za hru která stoji 40-60$ se mi zdá trochu přehnaný. Tedy pokud to nepředávám dál, ale používám to jen pro vlastní účel.
rain.cz Level 1 26. 12. 2011 21:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 3 dny zdarma za ukradene osobní data. Tomu rikam odskodneni.
Nejnovější komentáře Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S fabioozo86 dnes 04:48 Bla bla bla, hloupé pro žvásty. Nenazranost korporací se jen… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny fabioozo86 dnes 04:46 Hmm ty budeš asi velký omezenec. Nikde není zakázané cokoliv… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem lara dnes 02:27 kdybych byl ultra fanoušek GTA ano byl bych zklamán ale jelikož od… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem lara dnes 02:19 kdyby ta hra byla takto drahá téměř nikdo by si ji nekoupil a… Assassin's Creed Black Flag Resynced má dostat DLC ve stylu Dark Souls John Standalone dnes 01:42 Ne nevymstí. Žiju totiž v realitě a ne disney filmu, kdyby se tyhle…
Uživatelský žebříček Repry 55 257 bodů SamFisher 51 980 bodů Dakh666 46 269 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 429 bodů