Angrycat Angrycat Registrace 9. 12. 2020 ID 2963089160 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Angrycat Level 1 19. 12. 2020 14:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Nihilistickáfusekle Moudrá ponožka jen co je pravda.
Angrycat Level 1 17. 12. 2020 22:00 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Repry To, že mě nikdo nenutí to kupovat ještě neznamená, že to není zvrácené. 😁
Angrycat Level 1 17. 12. 2020 21:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Z téhle filosofie se mi chce zvracet.
Angrycat Level 1 17. 12. 2020 21:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @skylines Skylines: Prvních pár chvil jsem se bál, že tvůj komentář bude vážně vysvětlovat, proč je to důležité. Uff.
Angrycat Level 1 17. 12. 2020 21:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ten Prison Architect beru. Občas je příjemné odskočit si od těch graficky realistických her.
Angrycat Level 1 17. 12. 2020 09:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vážně tady někdo věří, že to EA nezvrzne? 😆😆
Angrycat Level 1 17. 12. 2020 07:04 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Václav Brzoň Něco na tom je, RDR2 skoro hraničí se simulátorem.
Angrycat Level 1 17. 12. 2020 06:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Alonsy Mobil může být pro radost zrovna tak. 😁
Angrycat Level 1 16. 12. 2020 11:46 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Adam Lukes Nikdo tu nikdy netvrdil, že kritika je pouze o negativech.
Angrycat Level 1 16. 12. 2020 09:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @gho5t Takový Genshin Impact je excelentní.
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 21:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To vůbec nevadí řekl bych. Staré konzole brzdily vývoj už dost dlouho.
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 19:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nakonec špatná reklama taky reklama. :D
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 19:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @KoniAss Metamorfolord Kopírka od Ubi je na switch?
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 15:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Smazaný uživatel Já vyrůstal na PC a pořídil si konzoli. Na gamepad člověk v pohodě přesedlá, ale největší požitek mám stále z hraní na PC.
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 13:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nejlepší hra na hraní ve škole. 😁
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 13:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Rackler To řekl kdo a kdy?
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 13:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Ivan Jeziorek To Nintendo dovolí, jo? Jsem myslel, že je jejich hrdost předchází a všichni vědí, že jde o kopii Zeldy. :D Nicméně je podle mě úžasné, že si člověk může zahrát tak kvalitní hru zadarmo.
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 13:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Lukáš Někdo dole psal: "Otevři si v notepadu soubor goggame-1423049311.info a tam změň English na Czech a en-Us na cs-CZ." Snad pomůže.
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 13:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @SamFisher Tak tohle se dá jenom domýšlet.
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 13:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Angeller Zakoupení PC verze a nového PC třeba. :D
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 13:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Boris Zajíček Za ty prachy, proč ne? :D
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 13:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Pepan Co je na tom dětinského? Chtít něco, za co si člověk zaplatil? :D
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 13:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Adam Lukes Nejlepší byla každopádně čtyřka. :D
Angrycat Level 1 15. 12. 2020 12:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Lubo Dante Souhlas, hrozně overrated.
Nejnovější komentáře Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení KEEN dnes 18:16 Ano, to souhlasím. Cena měla být podle Valve původně o dost nižší,… Steam Machine měl být původně výrazně levnější smoula dnes 18:16 právě vyšlo demo stronghold 4, ale tady se řeší cena jakési přiblblé… Česká Operace Flashpoint se vrací v remasteru s českým dabingem bean dnes 18:02 Respekt za vydání zdrojáku. Bylo skvělý, když to dělalo id Software. Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení bean dnes 17:58 Bude to sold out. Ani na minutu o tom nepochybuju, ale to neznamená… Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení bean dnes 17:51 Nevím proč sem pleteš R5 5000, když se dávno ví že je to Zen 4, takže…
Uživatelský žebříček Repry 55 025 bodů SamFisher 51 804 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 224 bodů