Elnegro Registrace 5. 11. 2011 ID 3736422077 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Elnegro Level 1 15. 4. 2013 19:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. A na xboxu jako pirátství nejni? Jaktože se všem vyplatí vydávat hry na PC (dokonce i NBA) a EA v tom vidí nějaký problém furt. kokoti
Elnegro Level 1 12. 5. 2014 21:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Stejně je to rok od roku větší sračka.
Elnegro Level 1 1. 4. 2014 21:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Co tam dělá Tyler the creator?
Elnegro Level 1 9. 6. 2013 19:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Myslím že tenhle díl vynechám poslední díl byl podle mého názoru nejhorší ze všech.
Elnegro Level 1 3. 6. 2013 15:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Podle čeho to jako sestavovali?
Elnegro Level 1 29. 4. 2013 18:32 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Chcelo by to aspň titulky k temu dokumentu 🙇
Elnegro Level 1 25. 7. 2012 23:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Je sice pravda , že trailer vyšel zatím jen jeden , ale usíte si uvědomit kolik v něm toho bylo.
Elnegro Level 1 16. 5. 2012 16:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. OMG to je snad jasný , že tam nebude 1 letadlo vždyť i v traileru jich bylo víc.
Elnegro Level 1 15. 5. 2012 21:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Když jedna hra stojí 1299 kč , proč by na to nevydělali? Přesto , že si ji každej druhej stáhne rozhodně se jim to vyplatí. S takovou by uš nedělali žádnou hru na PC.
Elnegro Level 1 15. 5. 2012 13:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Snad konečně udělajÍ nový český dabing , protože ten co tam je uš 5 let se nedá poslouchat.
Elnegro Level 1 7. 5. 2012 10:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To jako, že Xavi je lepší než Jiráček
Elnegro Level 1 2. 5. 2012 19:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Podle mě jediná hra , která stojí za to si ji koupit je GTA.
Elnegro Level 1 1. 5. 2012 21:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nemělo by se to jmenovat Modern warfare 4 , když je to z téhle doby?
Elnegro Level 1 1. 5. 2012 19:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Teď se dívám na tu stránku a je tam napsané WORLD REVEAL TUNE IN MAY 1ST basketball play off.
Elnegro Level 1 1. 5. 2012 19:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Kde jste došli na těch 19 00 pokud vim , tak se má odhalit v play off nba , které se hraje v noci.
Elnegro Level 1 12. 4. 2012 17:04 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Připadá mi to jako bych se díval na MoH.
Elnegro Level 1 2. 4. 2012 16:32 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Všimli ste si vůbec , že je tam napsene BIG SMOKE HOUSE? to se mi zda divne, když v SA zemřel.
Elnegro Level 1 13. 3. 2012 20:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Škoda , že to tak není i s informacemi ohledně GTA 5.
Elnegro Level 1 14. 2. 2012 20:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Musím říct , že se mi to zdá lepší než deus ex který teť hraju uvidíme. 😲
Elnegro Level 1 17. 11. 2011 22:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Lemone buť ticho a běš si hrajuškat s legem ! ! ! ! GTA JE OD 18! ! ! ! !
Nejnovější komentáře GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony N3RWO včera 21:55 Asi tak GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Groo včera 21:39 Nevěřím, že jsi ten průměr dokázal svou přítomností tak snížit! Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S AdamsCzech včera 21:36 Kdo chce Sko tak koukejte po bazarech. Ja ho koupil za 4 s dvouma… Assassin's Creed Black Flag Resynced má dostat DLC ve stylu Dark Souls AdamsCzech včera 21:28 DLC charakter pack přesně ukazuje kam chce Ubisoft s touhle hrou jít.… GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Groo včera 21:27 Já s tím měl tak velký problém, že jsem story dohrál až po dvouleté…
Uživatelský žebříček Repry 55 171 bodů SamFisher 51 934 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 374 bodů