KILLER ZOMBII Registrace 7. 9. 2011 ID 572055993 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
KILLER ZOMBII Level 1 10. 11. 2011 18:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. (Příspěvek neobsahuje text)
KILLER ZOMBII Level 1 4. 10. 2011 13:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. (Příspěvek neobsahuje text)
KILLER ZOMBII Level 1 3. 2. 2012 12:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tak to se jim povedlo 👍
KILLER ZOMBII Level 1 15. 1. 2012 20:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tess Což to si JURA
KILLER ZOMBII Level 1 30. 12. 2011 15:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. rafael33379 tam se dostaneš rychlím cestováním
KILLER ZOMBII Level 1 23. 12. 2011 19:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nevim jak vy ale já u 7 VIDEA jsem se hrozně lek
KILLER ZOMBII Level 1 20. 12. 2011 20:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Počkat! Takže INDIAN JONES je taky závislák [ odkaz ]
KILLER ZOMBII Level 1 20. 12. 2011 20:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. versace186 Přesně 👍
KILLER ZOMBII Level 1 19. 12. 2011 11:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To nemyslí vážně !
KILLER ZOMBII Level 1 18. 12. 2011 17:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. LONEWOLF jak nic ? vyhrál si prohru a 1 palec možna i víc
KILLER ZOMBII Level 1 9. 12. 2011 11:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. RICK vypadá hnusně .... doufam že až výde DR 3 tak že bude trošku jinej nebo uplně jiná postava
KILLER ZOMBII Level 1 8. 12. 2011 16:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. trphajzlik A co je na tom směšného ?
KILLER ZOMBII Level 1 28. 11. 2011 13:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. cože! 15 až 20 dolaru? Tak to at si ztrči (vi víte kam)
KILLER ZOMBII Level 1 25. 11. 2011 10:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ty nenačetné textury sux ale jinak trailer dobrý 👍
KILLER ZOMBII Level 1 23. 11. 2011 16:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jo nevíte jestli se dá někde koupit/stáhnout soundrack? (ke SKYRIMU)
KILLER ZOMBII Level 1 22. 11. 2011 18:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. myslim že by bylo dobré DLC o zničení THALMORU
KILLER ZOMBII Level 1 21. 11. 2011 11:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tohle hrát je za trest
KILLER ZOMBII Level 1 20. 11. 2011 18:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. STARKILLER007 přesně .... Jo jinak kdo chce zapařit SAINTS ROW : THE THIRD CO-OP tak napište
KILLER ZOMBII Level 1 20. 11. 2011 17:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. D3VL3R musím souhlasit až na SKYRIM.... sice má bugy ale mam otázku včem je zastaralí?
KILLER ZOMBII Level 1 19. 11. 2011 21:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 00: 58 SSSS BOOOOM
KILLER ZOMBII Level 1 18. 11. 2011 17:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. BULLYHO jsem hrál na PC bohužel jsem to vypnul po 3 hodinách hraní protože to ovladaní bylo příšerné ale na PS 2 jsem si to také skusil a to už bylo lepší
Nejnovější komentáře Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení kekenious dnes 04:16 Tak jdu s hlavou pod sekeru, pánové.Jestli je tu někdo, kdo ukázal,… Vrátí se slavná RPG série Ultima? Původní tvůrce brzy získá od EA práva Pan Císař dnes 00:22 Držím palce, ať mu to klapne. Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení smoula dnes 00:14 konkurence cen alá apple Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení smoula dnes 00:14 ovečky se najdou... podobně jako COD a battlebug hráči. Horor OD od Hidea Kodžimy bude obsahovat speciální režim pro strašpytly CosmoDante včera 23:24 Tak tohle bude pro mě. Miluju horory, ale bojím se je hrát 😁
Uživatelský žebříček Repry 54 982 bodů SamFisher 51 742 bodů Dakh666 46 134 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 173 bodů