profile-image

Ristan

Ristan
Registrace 11. 9. 2015
ID 892726281
Level 38
10 283 bodů
Zbývá 717 bodů do dalšího levelu
10 000 11 000
Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
10. 6. 2026 18:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MrN00b To bych neřekl. Prostředí planet jsou atraktivnější než ty stanice, plus mimozemské rasy. Ale třeba postavy má o dost lepší Expanse.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
9. 6. 2026 00:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zvláštní, že vynechali Hellblade. Je to takový kompilát scén z jedničky a dvojky, ke kterému přidali víc hratelnosti (šplhání) a lepší souboje?

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
4. 6. 2026 20:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Dave76 Na AI se čekalo 3 roky a ve výsledku je to "Kvalytni", jak si to napsal 😀, takže hrůza. A ještě za prachy. Pěkná rejžovačka na práci AI.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
4. 6. 2026 16:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MrN00b Přesně. A jestli u těch textů nejde při překladu poznat kontext, tak v automatickém překladu bude zákonitě tolik chyb, že to nikdy nedají dohromady. Proto čeština od squiee vypadá jako paskvil. A ladit roky AI češtinu nedává smysl. Kvůli tomu se to AI používá, aby to bylo rychle (a jestli je to blbě, to je jim fuk).

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
4. 6. 2026 16:41

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@kajny 18 Je pro oba. Viz: "Dialogy pro muže/ženu - texty rozlišují mezi mužským a ženským hrdinou, tohle AI čeština neumí."

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
1. 6. 2026 17:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

BTW Onimusha na videu s cz titulky.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
22. 5. 2026 14:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Co má lineární Fatekeeper společného se Skyrimem? Zase tyhle titulky (zakázat titulky! 😀 ).

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
2. 4. 2026 14:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@T800 Však ses doteď nesnažil, jenom jsi papouškoval hate a ani ses nezamyslel. :) Proto nemáš co říct, páč o tom nic nevíš. Dokonce ti ani nevadí, že popíráš výrok komise EU, podle tebe jsou to asi taky konspirátoři. :) Vše, co jsem řekl, je dohledatelné, akorát to vyžaduje něco dělat anebo se jenom zamyslet, co všechno se naplácalo v médiích během kovidu. Ale pro jednoduché jedince jako ty je to asi šílený problém. Papouškovat hate a věřit každé kravině na sociálních sítích, na Seznamu ap. je samozřejmě jednodušší.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
2. 4. 2026 01:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@T800 Sice nevím, co řešil s chovem cvrčků, takže k tomu nemám co říct, ale u některých věcí je zjevné, že skutečnost bude trochu jiná.
- Ohledně kovidu, vakcín, roušek ap. se opakovaně měnily rádoby fakta pomalu každý měsíc a to, co bylo jednu chvíli idiotsky cenzurováno, potom zase nebylo. O vakcínách, imunitě, boosterech ap. se také jasně lhalo, rádoby tečka, která zcela ukončí kovid a znemožní nákazu ap. Takže tvoje dezinfo.
- Proto jestli je tu nějaká jasná lež, je to právě "lež není názor". Jelikož toto byl ukázkový případ, kdy nikdo, ani ty, ani úřady ani nějací aktivisti nemají žádný patent na pravdu a lež a jenom blábolí naučené kecy. Proto měl naprostou pravdu, pokud se hájil cenzurou názoru.
- Kec o "konsensu o oteplování" je nesmysl, jelikož hlavní předmět sporu je, čím je to způsobené a jaké je řešení a jestli vůbec. A v tom žádný konsensus není a spousta vědců má jiný názor než třeba komise EU se svou ideologickou blbostí, která mají za cíl vše zdražit. A to mimochodem potvrdili i přímo z vedení EU, takže tu nezkoušej bláboly, že je to konspirace. Kromě toho evidentně nevíš nic o tom, jak funguje dnešní věda a kdo ji často financuje. Další tvoje dezinfo.
- Meteorologické modely související právě s globálním oteplováním jsou obecně kritizovány. Nevím, jak to souvisí s povodněmi u nás nebo co tvrdil, ale předpokládám, že mu šlo právě o tohle téma.
Celkově tvůj text nevyznívá moc důvěryhodně a působí poněkud "jednostranně a dezinformačně". :-)

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
31. 3. 2026 18:26 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@T800 Schválně, jaké dezinfo teda šířil? Naopak víme, že třeba dezinfo o černoších, co vesele žijou ve středověku v Čechách, se urputně bránil a oni se ho za to snažili cenzurovat. A to prosazovaly trubky, co jsou nejvíc proti němu i v jiných věcech.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
31. 3. 2026 18:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@AdamsCzech Docela jsi zabil nadšení z projektu, jestli to má být jako Rings of Power. Už chybí jenom, aby tě komandovala ta nová Galadriel. :-)

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
27. 3. 2026 12:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Skvělá ukázka, postavy a střelba povedená. Sice mohli ukázat víc postav a dialogů a ne jenom tu vteřinku, ale u Owlcatu nemám strach, že by příběh neměl kvalitu.
BTW pro fans - video o hratelnosti v kosmu s CZ titulky.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
16. 3. 2026 19:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Vypadá to jako rip-off. Klidně to může být AI nebo nějaká čínská hra.

BTW Kdo si chce připomenout Catalyst v češtině.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
15. 2. 2026 20:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jestli se nepletu, tak mají v plánu vytvořit asi 20 takových regionů. To bude na dlouho.
BTW pěkná česká ukázka hry

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
30. 1. 2026 14:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MARTAS SK To asi ne. Jen to měli prý plné bugů :), tak to odložili na 2027.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
19. 1. 2026 18:45

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zas rádoby insider. Trojka může být zase o něco větší než dvojka, takže tohle je jen spekulace a snaha nahnat diváky.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
31. 12. 2025 18:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Kdo neviděl - namluvená velká ukázka (i z příběhu s cz titulky)

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
21. 12. 2025 10:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Geralt z Rivie Při vývoji máš tolik starostí a daleko důležitějších, že na nějakou malou texturu novin snadno zapomeneš nebo na to kašleš. To není Ubi, kde ti dělá na hře tisíce vývojářů.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
2. 12. 2025 17:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Rizecek @Rizecek Nebudu dodávat nic k AI blábolům a podvodníkům, kteří AI bláboly vydávají za ruční češtiny... ale kde jsi vzal 3-5 let? Alters vyšlo letos v červnu nebo tak nějak. Eriksholm vyšel letos v létě, Dispatch nedávno. Takže všechno otázka pár měsíců. Jediný SW Outlaws vyšel loni na konci léta. Tak kde jsi vzal 3-5 let? Umíš něco jiného než lhát a propagovat shity?

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
1. 12. 2025 16:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No jestli budou další díly vypadat asi jako ta opuchlá Ciri ze starého traileru (a ne jako z té poslední ukázky), tak by to mohli stihnout. 😄

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
27. 11. 2025 01:42

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Rozhodně by bylo lepší pár měsíců počkat, než vychytají bugy. Asi jim došly prachy, tak to museli vydat. Než to vyladí, tak vyjde i ten remake Gothicu. :)
Ale jinak je tam toho docela dost.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
25. 11. 2025 18:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

BTW tady je shrnuto nějaké info o remaku v cz.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
14. 10. 2025 19:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@stylar @stylar Ano, pro toho ofiko překladatele je to výdělek.
Clair Obscur se taky překládal znovu. Kompletní čeština je volně ke stažení.

Ristan
Ristan
Level 38 Level 38
29. 9. 2025 17:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

BTW, kdo neví, zde i s češtinou.

Reklama
Reklama