Waclavka Waclavka Registrace 19. 1. 2018 ID 983720564 Level 40 Level 40 12 967 bodů Zbývá 33 bodů do dalšího levelu 12 000 13 000 Přehled Aktivita
Waclavka Level 40 5. 4. 2018 19:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Uvidíme jak to dopadne na PC, vypadá to že hlavní bylo to dostat na PS4 a Svištáka. Pro mě bude duležitý, jak se to bude hejbat v kritickejch lokacích.
Waclavka Level 40 4. 4. 2018 00:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To nevypadá vůbec špatně
Waclavka Level 40 2. 4. 2018 14:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Až na to hrozný logo, bych řek že to dopadlo dobře 😉
Waclavka Level 40 29. 3. 2018 22:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To logo je za mě příšerný 😲
Waclavka Level 40 18. 3. 2018 21:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @burianVelikost je dobrá
Waclavka Level 40 18. 3. 2018 11:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Na tý hře se mělo ještě tak půlroku dělat.
Waclavka Level 40 9. 3. 2018 20:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Krotím vášně, vyčkám, ale důvěru to moc nevzbuzuje 😲
Waclavka Level 40 4. 3. 2018 16:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zustal bych u starého loga, zbytek se dá ladit za pochodu
Waclavka Level 40 23. 2. 2018 12:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Docela mazec, kam ten herní svět spěje 😲
Waclavka Level 40 20. 1. 2018 18:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @Clon3Já dvojku ani nedohrál, takže jsem si ani nevšimnul. Čekal jsem to v trojce, škoda byla to dobrá mechanika, teda jestli jsem to zase nepřehlídnul 😲
Waclavka Level 40 20. 1. 2018 17:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @Clon3Já myslel 1 jako 1 díl
Waclavka Level 40 20. 1. 2018 03:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jinak na remaster se tešim a bojim zárověn, snad se to povede , jdu se radši pomodlit k Sunlight altar! ! ! PRAISE THE SUN! ! !
Waclavka Level 40 20. 1. 2018 01:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @Clon3Sekaní ocásků je velká zábava, škoda že to bylo jen u 1
Waclavka Level 40 20. 1. 2018 00:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @KillzoneLordJojo vrátit se můžeš z Katakomb i Giant of Tombs bez warpikuJá to radši včera prolez než sem píšu
Waclavka Level 40 19. 1. 2018 18:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Info pro KillzoneLord :Z Katakomb se prostě vrátit dá ! ! ! Kdo tvrdí že to nejde, bloudí tam dodnes
Nejnovější komentáře Aktivujte si zdarma na Steamu výborně hodnocenou hru ze známého univerza L.H. dnes 10:11 Aktivujte si zdarma na Steamu výborně hodnocenou hru ze známého… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem KRoman47 dnes 07:50 Mám pro tebe novinku, Playstation konzole používají už 20 let Bluray,… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S fabioozo86 dnes 04:48 Bla bla bla, hloupé pro žvásty. Nenazranost korporací se jen… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny fabioozo86 dnes 04:46 Hmm ty budeš asi velký omezenec. Nikde není zakázané cokoliv… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem lara dnes 02:27 kdybych byl ultra fanoušek GTA ano byl bych zklamán ale jelikož od…
Uživatelský žebříček Repry 55 260 bodů SamFisher 52 017 bodů Dakh666 46 269 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 463 bodů