strasiak Registrace 3. 4. 2012 ID 1321702691 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
strasiak Level 1 24. 4. 2012 16:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. mne sa vždy viac páčila FIFA, a mám pocit že tento rok PES opäť zostane v úzadí, posledné 2 roky je FIFA kráľ trhu
strasiak Level 1 6. 4. 2012 17:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. keby to malo aspoň 20 kapitol ako jednotka, pekný príbeh
strasiak Level 1 6. 4. 2012 17:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. kus oneskorenie s tým videom
strasiak Level 1 6. 4. 2012 17:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ten svet vyzrá byť naozaj gigantický
strasiak Level 1 5. 4. 2012 18:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. India to zine dobre, ale 2. sv. je už vychodená a pre AC nevhodná, nemá to už to pravé čaro
strasiak Level 1 5. 4. 2012 17:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. dvojka už tak namakane nevyzerá
strasiak Level 1 5. 4. 2012 17:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jednička bola odbrá hlavne čo sa týka zbraní
strasiak Level 1 5. 4. 2012 17:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. uvidime...zatial to vyzerá na super diel
strasiak Level 1 5. 4. 2012 17:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jednotka bola super už sa teším
strasiak Level 1 5. 4. 2012 14:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. EA chcú iba peniae, nie žeby iné firmy nechceli, ale oni sú najhorší... tak im treba
strasiak Level 1 5. 4. 2012 10:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. som zvedavý čo z toho bude
strasiak Level 1 5. 4. 2012 10:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. a hra z roku 2002 musí mať tech. chyby
strasiak Level 1 5. 4. 2012 10:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. mne sa obtiažnosť dala primerná realite a grafika je prekrásna, gta: vice city sa môže strčiť, mafia má porste grafiku špičkoú.
strasiak Level 1 5. 4. 2012 10:32 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. najviac sa teším na rozmanitosť boja
strasiak Level 1 5. 4. 2012 10:32 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. október- veď to je celá večnosť
strasiak Level 1 5. 4. 2012 10:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. vyzerá to byť dobrá, ale či to aj také bude... ale teším sa
strasiak Level 1 5. 4. 2012 10:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. už sa teším, grafika vyzerá byť namakaná
Nejnovější komentáře Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení bean dnes 17:51 Nevím proč sem pleteš R5 5000, když se dávno ví že je to Zen 4, takže… Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení bean dnes 17:43 Půjde, stejně jako k Decku. Je to prostě Linux PC. Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení bean dnes 17:42 Tak si nech PC postavit někým, kdo tomu rozumí. Tohle má špatnej… Assassin's Creed Black Flag Resynced bude chránit nepopulární Denuvo SamFisher dnes 16:08 a hlavně hry od Ubi jsou vždy CPU bounded,takže už to bude žrát výkon… Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení smoula dnes 15:59 co bude dražší? reklama s "konzole., power on! next gen is ready!"…
Uživatelský žebříček Repry 55 025 bodů SamFisher 51 804 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 224 bodů