Jirikovac Registrace 21. 2. 2011 ID 1846835382 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Jirikovac Level 1 12. 7. 2012 14:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Na Armored kill se tesim snad nejvic ze vsech DLC
Jirikovac Level 1 14. 5. 2012 22:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Neeee EA prosiim nedelejte si to este horsi....
Jirikovac Level 1 6. 4. 2012 19:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. WoW! pekny...doufam ze takovyhle videi bude vic
Jirikovac Level 1 14. 11. 2011 12:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Uz se tesim na Strike at Karkand
Jirikovac Level 1 14. 11. 2011 12:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. v BF2 tobylo dokonaly stacilo preletet nad letistem
Jirikovac Level 1 9. 7. 2011 12:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nemuzu se dockat ale pro me jasne Support a Recon.
Jirikovac Level 1 17. 5. 2011 20:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nastesti takovy to problem sem nemel
Jirikovac Level 1 30. 4. 2011 16:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jo dik nedocetl jsem to
Jirikovac Level 1 30. 4. 2011 16:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Kdyz uz jsem si ji davno predobednal dostanu ty psi znamky taky? ? ?
Jirikovac Level 1 6. 4. 2011 18:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Skoda ze ty videa nefungujou.
Jirikovac Level 1 3. 4. 2011 16:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. U me jasne vede Shift 2
Jirikovac Level 1 29. 3. 2011 19:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jeste ze uz sem si to davno predobednal
Jirikovac Level 1 25. 3. 2011 19:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Launch trailer me presvecil predobednavam
Jirikovac Level 1 25. 3. 2011 17:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Premyslim ze si koupim Dirt3. Poradte mi co je lepsi Dirt3 nebo Shift2?
Jirikovac Level 1 23. 3. 2011 15:47 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak na to se tesim skoda jen ze mi nedavno ukradly steam....
Jirikovac Level 1 16. 3. 2011 15:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Skoda jen ze tam nebyla cela destrukce ty budovy
Nejnovější komentáře Zatracovaná česká hra se slavnými herci oslavila velký úspěch Lukáš Meistner dnes 13:28 Děkuji. Prý to nemá češtinu. Takové studio nikdy nepodpořím.… Zatracovaná česká hra se slavnými herci oslavila velký úspěch Lukáš Meistner dnes 13:27 To nemá český dabing? GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Vaas dnes 13:02 Samochvála smrdí,že Sony💀A ten váš předraženej 😡krumpl si za tu cenu… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny 23cicer dnes 12:58 Ultimátka, samozřejmě🤭 GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny 23cicer dnes 12:56 Těšeníčko, těšení😇
Uživatelský žebříček Repry 55 154 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 338 bodů