feryking Registrace 3. 7. 2010 ID 2774955243 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
feryking Level 1 12. 3. 2011 14:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpovedel jsem, ale nedoufam!
feryking Level 1 19. 12. 2010 16:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zivi je proste zivi! ! ! !
feryking Level 1 17. 12. 2010 07:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Stale to bude arkadaovka. Chtelo by to poradny simulator! Neco jako Richard Burns Rally.
feryking Level 1 15. 12. 2010 07:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Uz se tesim. Bude to zase neco noveho. Aspon myslim
feryking Level 1 14. 12. 2010 07:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. O hodne lepsi nez Medal!
feryking Level 1 14. 12. 2010 07:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Prvni mafie byla o hodne lepsi!
feryking Level 1 26. 10. 2010 08:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. hold vydelavaj na vsem
feryking Level 1 22. 10. 2010 07:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Uz se tesim. Melo by to bejt bomba. Snad to bude lepsi nez Medal. Ten me docela sklamal. Tohle vypada lip.
feryking Level 1 22. 10. 2010 07:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Skoda ze to bude zase spis arkadove. Ale zkusim to. Jinak most wanted byl asi nejlepsi!
feryking Level 1 18. 10. 2010 13:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To me bude secsakra bavit
feryking Level 1 17. 10. 2010 13:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jedna z nejlepsich her!
feryking Level 1 17. 10. 2010 12:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Asi to nebude nic moc.
feryking Level 1 17. 10. 2010 10:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To bude bomba. Uz se nemuzu dockat. Zase po dlouhy dobe neco zaparim. 🔫
feryking Level 1 17. 10. 2010 09:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vypada to dost dobre. Libi mse mi to!
feryking Level 1 13. 9. 2010 18:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ja bych ji mooooc chtel
Nejnovější komentáře PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje SamFisher dnes 08:35 Tak ať to stojí pár € a ne desítky nebo stovky €, když ti to pak… PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Geralt z Rivie dnes 08:26 Když koupě není vlastnictví, tak warez není krádež. PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Mr.sugar dnes 07:57 to číst nemusíme, tohle je prakticky všude a bylo to i v dobách pred… PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Phil Spencer dnes 06:59 Kupujte xbox all digital pls PC hráči se dočkali nového Age of Empires, je zdarma a přesto čelí kritice Marek dnes 06:44 Tak tohle je nejtrefnější popis 😆
Uživatelský žebříček Repry 55 309 bodů SamFisher 52 066 bodů Dakh666 46 309 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 480 bodů