666juri666 Registrace 1. 7. 2010 ID 3377015965 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
666juri666 Level 1 14. 3. 2016 12:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. už som to prešiel a to mam zas hrat odznova na DX 12 🔫 🔫
666juri666 Level 1 11. 11. 2014 17:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. a AMD grafiky su ako natom stale iba Nvidia ... 😠 🙇
666juri666 Level 1 5. 11. 2014 16:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. dufam , že sa ten pohlad bude dat zmeniť...
666juri666 Level 1 29. 10. 2014 19:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ja mam MSI R9 290X LIGHTNING a Intel Core i7-3770K , 16 GB RAM dufam že to rozbehnem naplne
666juri666 Level 1 29. 10. 2014 18:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. dúfam , že to bude fičať na AMD bes problemou ... mono budu aj nove aktualizacie ovladačou. .
666juri666 Level 1 30. 9. 2014 23:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Dúfam že to bude šliapať na Msi R9 290X Lightning
666juri666 Level 1 20. 5. 2014 17:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Dúfam , že my to bude šlapať na ultra na MSI R9 290X Lightning
666juri666 Level 1 12. 8. 2013 13:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. na AMD 7950 to bude frčať naplnom : P
666juri666 Level 1 2. 1. 2012 20:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no mohol bi vysť film star wars nový. . s podtitulom the force unleashed 👍
666juri666 Level 1 24. 12. 2011 14:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. neviem sa dočkať na ten film 😂 😂 😂
666juri666 Level 1 29. 11. 2011 20:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. neska som ho už dohral. . dobrý je. .
666juri666 Level 1 28. 11. 2011 18:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nech už je to hocičo ale nech už je tam novši engin. . a lepšia grafika. . na urovny hier 2011 teda 2012. .
666juri666 Level 1 12. 11. 2011 15:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nehal bi som sa prekvapiť ale ked už je to tu tak načo čakať
666juri666 Level 1 6. 11. 2011 11:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. aha no ja neiwm šak ja som to nekupoval. . tak neviem či to pojde
666juri666 Level 1 6. 11. 2011 10:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. v Tescu sa to už davno predava. . a pritom hra ma visť 8. listopadu 2011 .... .
666juri666 Level 1 1. 11. 2011 12:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. neviem sa dočkať na zajtrajši trialer. .
666juri666 Level 1 1. 9. 2011 09:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. sa tešim nato na xboxe bola dobra grafika ale na pc bude ešťe lepšia dufajme. .
666juri666 Level 1 18. 5. 2011 16:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. hram to na pc na visokich detajloch a je to fakt pekne
Nejnovější komentáře GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Pan Císař dnes 00:37 Jak se proboha tohleto vyvinulo až na lvl6..?? Epic nabízí zdarma dvě žánrově odlišné hry Pan Císař dnes 00:29 Já zase na rychlejší cílovou rovinku. God of War Laufey by mohlo vyjít už na začátku roku 2027, odhaduje Schreier FildasCZ včera 23:02 Tak až Sony nebude mít prachy snad to vydají na pc :) určitě si kvůli… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem Tož bať včera 22:27 Výsledek ve formě mrtvice? Do vývoje AC IV: Black Flag Resynced se údajně zapojilo 15 studií Ubisoftu FildasCZ včera 22:18 A pak hra stojí xxyyy milionu dollaru a pak brečí, že proč hra nemá…
Uživatelský žebříček Repry 55 257 bodů SamFisher 51 980 bodů Dakh666 46 269 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 429 bodů