Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

AuroN
AuroN
Level 39 Level 39
dnes 15:22 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nerozumím jedinému důvodu, proč by si člověk měl připlácet za již tak přepálenou hru, když tam není absolutně nic zásadního pro herní zážitek. Za mě ať si každý utrácí za co chce, ale 80 euro za hru v životě nedám a to ani za nic - i kdyby to bylo něco, co by mě reálně zajímalo (což zrovna GTA opravdu není).

Raději si vezmu dobrou knížku 😊

GoOdTiMe
GoOdTiMe
Level 48 Level 48
dnes 15:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak to mi ušetřili peníz.

AdamsCzech
AdamsCzech
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
dnes 14:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ty bonusy teda nic moc za 20€ navíc. Kdyby aspoň dali nějaký příběhový rozšíření k tomu.

MARTAS SK
MARTAS SK
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 14:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@AdamsCzech Kiež by sa R* vrátil k príbehovým DLC. Tatari, veď nech si rozširujú to GTA Online, ale popritom nech 30-40 ľudí pracuje na príbehových DLC. Mali by si zobrať príklad od CD Projektu, ktorý do 11 ročnej hry urobí príbehové rozšírenie. Ale bohužiaľ nikdy takéto veci od R* už nečakám.

Docik
Docik
Level 30 Level 30
dnes 14:17 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jako v tomhle případě mi to nevadí, protože jsem se GTA VI stejně nechystal prodat. + digitální verze má tu výhodu že můžu mít v mechanice jiný disk a hru přesto spustit. To mi nevadí. Že vydají i fyzickou verzi 12. aby ji měl každý doma a mohl predownloadnout je naprosto super a takhle by se to mělo dělat podle mně.
This is the way.
Každopádně velká natěšenost. Konečně začíná marketing. Zítra očekávám nový trailer.
VLASTNĚ mi teď došlo - jsem neskutečně rád že tam není žádné - majitelé ultimate edice mohou hrát o tři dny dříve. Já si ji asi stejně koupím, ale jsem rád protože tenhle trend absolutně nenávidím.

Reklama
Rizecek
Rizecek
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 13:57 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Disk v roce 2026 😂
Dnešní mladí ani už nevědí co je mechanika.

Linux
Linux
Level 29 Level 29
Hlavní platforma: PC
dnes 13:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

bez disku tak to konzolisti budou mit radost 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

Carl0s
Carl0s
Level 26 Level 26
dnes 13:30

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux Tys na to čekal viď, ty kulihrášku, až ucítíš tu příležitost si zase kopnout 😄Tak mi řekni, jsem konzolista a nemám doma jediný disk, o co přicházím? 😄

L.H.
L.H.
Level 36 Level 36
dnes 14:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Carl0s O těch pár tisíc, který jsi mohl ušetřit na konzoli bez mechaniky. Pokud máš teda PS5.

deasuncz
deasuncz
Level 42 Level 42
Hlavní platforma: PC
dnes 16:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. No dyť právě pravděpodobně konzoli bez mechaniky má, když hraje jen digitální kopie, tzn. ušetřil. Max mohl ušetřit na hrách, kdyby je pak dával do bazaru.

Carl0s
Carl0s
Level 26 Level 26
dnes 16:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@deasuncz Mám ještě tu původní OG PS5 konzoli s mechanikou, kterou nelze oddělit. Měl jsem při startu štěstí a dorazila mi zhruba za 14 dní od vydaní. Nemám ale jediný disk, jelikož hru koupím - dohraju - prodám. Takže mne spousta her vyjde s Day 1 nákupem na zlomek ceny. (Např. Saros jsem koupil Day 1 za 1500 a za 14 dní prodal za 1300).

Nejsem sběratel, aby se mi na disky jen prášilo. Takže cinkne platina a posílám hru dál.

Jsou ale giganti jako GTAVI, u kterých by mne při rozsáhlosti hry naprosto drásalo furt sahat po disku. Takže mi digitálka nevadí. Pokud potvrdí 60FPS Performance režim, pak kupuji Day 1.

Reklama
Reklama