jenik00181 Registrace 5. 1. 2011 ID 1330616706 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
jenik00181 Level 1 5. 7. 2014 16:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Všechno nejlepší. Budu doufat že to dopadne.
jenik00181 Level 1 6. 11. 2011 14:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ten trailer je fakt epickej
jenik00181 Level 1 1. 9. 2011 08:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ok:) tak dík za odpověď 👍
jenik00181 Level 1 31. 8. 2011 21:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. hele psl nevíte od kdy je ta beta ? dík za odpoved
jenik00181 Level 1 25. 8. 2011 23:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. já se toho nemužu dočkat 😂 😲 🔫
jenik00181 Level 1 21. 8. 2011 16:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. já už se té hry nemůžu dočkat : ) 😂
jenik00181 Level 1 12. 8. 2011 14:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tak co se dá dělat no 🙇
jenik00181 Level 1 12. 8. 2011 14:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. já se tak strašně těšim 🔫
jenik00181 Level 1 30. 6. 2011 11:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. mě by zajímalo jak to bude na xbox 360
jenik00181 Level 1 26. 6. 2011 12:44 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ale muže to bejt prdel
jenik00181 Level 1 23. 6. 2011 08:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. vše nejlepší a jste super ! ! ! ! 😂
jenik00181 Level 1 21. 6. 2011 23:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. doufám že to bude mrtě . )
jenik00181 Level 1 21. 6. 2011 19:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. oni to nějako udělaj pro peníze
jenik00181 Level 1 21. 6. 2011 18:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. BATTLEFIELD 3 bude rozhodně dobrá hra, takže tak hrozně bych to neviděl
jenik00181 Level 1 21. 6. 2011 18:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. už mě to příjde jen že se to furt opakuje, a nevěděj co tam dát nového
jenik00181 Level 1 21. 6. 2011 18:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. DUKE NUKEM JE NEJLEPŠÍ xD
jenik00181 Level 1 21. 6. 2011 18:47 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. to souhlasím, a sem zvědav jak vyřešej samotnej pohyb osoby jinak by to bylo super 😲
jenik00181 Level 1 21. 6. 2011 18:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. já už to musím mít to bude luxusní smažba
Nejnovější komentáře GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Jan Vyskočil dnes 10:55 ragdoll vs euphoria engine nemá absolutní šanci ..... ty jsi přesně… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Jan Vyskočil dnes 10:52 na nových screenshotech poznáš co je ingame a co cutscéna jestli… GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Jan Vyskočil dnes 10:50 já tu mluvim o tvém PC nauč se číst... myslíš si že nevim kam ta hra… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Bonny dnes 10:40 to ještě není real ganeplay, kde jsou animace a mimika osekanější....… The Blood of Dawnwalker odhalil aktualizované HW nároky bean dnes 10:20 Nevím proč jsem se v tom předchozím komentáři soustředil jen na…
Uživatelský žebříček Repry 55 148 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 338 bodů