lunest warior Registrace 2. 7. 2011 ID 1666556435 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
lunest warior Level 1 2. 7. 2011 20:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. let s padakem byl jak realný a dopad dobrý a grafika excelentní
lunest warior Level 1 2. 7. 2011 01:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tohle je úplně božý hra to je božý hra grafika uplně luxus ty zvuky so luxusní a ty efekty sou božý 👍 👍 👍 👍
lunest warior Level 1 2. 7. 2011 01:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. JakER: jo to venkovní prostředí zvoraly ale zase ty potvory byli brutalní né tak moc ale drsne zabíjení 👍 👍
lunest warior Level 1 2. 7. 2011 01:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. to je dobre grafika jak u crysis2 a to nemluvim o sepech ti byli drsní a to střílení a ten oblek jako by byl jak z crysis2 prostě luxus hra 👍 👍 👍 👍
lunest warior Level 1 2. 7. 2011 01:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. JakER: pravda není to pravé ořechové na kompu ale na ixboxu360 tak to by bylo dobré a ty comba to ani nemlvim to je to dobre na te hře a ta grafika byla dobrá musím uznat 👍 👍 👍 👍
lunest warior Level 1 2. 7. 2011 01:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. dobrá grafika i to střílení bylo hodně akční 👍 👍 👍 👍
lunest warior Level 1 2. 7. 2011 01:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. dobrá komiksová hra a trošku udělané nové potvory drsne skoki a efekty 👍 👍 👍 👍
lunest warior Level 1 2. 7. 2011 01:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. dobrá lego hra 👍 👍 👍
lunest warior Level 1 2. 7. 2011 00:51 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. GRAFIKA DOBRÁ ALE ŠKODA ŽE NEVIDÍTE ŽE TELA A Z VRCHU A TO PODLE MNE UPLNĚ UDĚLALI BLBĚ
lunest warior Level 1 2. 7. 2011 00:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. JO CELKEM TO USLO SICE SEM TO JESTE NEHRAL ALE HODNE UJDE TA GRAFIKA A TA ELEKRITYKA BILA DRSNÁ 👍 👍 👍
Nejnovější komentáře GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicová verze nebude obsahovat disk AdamsCzech dnes 14:22 Ty bonusy teda nic moc za 20€ navíc. Kdyby aspoň dali nějaký… GTA 6 se dočkalo zveřejnění oficiální cenovky Docik dnes 14:19 na web hodili tunu nových obrázků, trailer bude nejspíš až v momentě… GTA 6 se dočkalo zveřejnění oficiální cenovky Groo dnes 14:18 Tipoval bych zítra ke spuštění předobjednávek. Že by o dnešní půlnoci? GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicová verze nebude obsahovat disk L.H. dnes 14:18 O těch pár tisíc, který jsi mohl ušetřit na konzoli bez mechaniky.… GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicová verze nebude obsahovat disk Docik dnes 14:17 Jako v tomhle případě mi to nevadí, protože jsem se GTA VI stejně…
Uživatelský žebříček Repry 55 092 bodů SamFisher 51 853 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 280 bodů