sTV sTV Registrace 3. 1. 2015 ID 1812681835 Level 21 Level 21 1 819 bodů Zbývá 181 bodů do dalšího levelu 1 500 2 000 Odznaky Hlavní platforma: PlayStation Xbox Přehled Aktivita
sTV Level 21 30. 7. 2025 20:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mega se těším, na to čekám 12 let 🙏
sTV Level 21 28. 7. 2025 12:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @sTV @Tommy W takže jsem měl pravdu 😄
sTV Level 21 28. 7. 2025 07:44 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @ryba rybar @ryba rybar HC je pro starý lamy bez AIMu😄
sTV Level 21 28. 7. 2025 12:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @sTV @Tommy W takže jsem měl pravdu 😄
sTV Level 21 23. 3. 2024 20:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @TiELK Pojede na 30, to už je jasný. Bohužel.
sTV Level 21 9. 5. 2019 17:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To bude asi NFS BattleRoyale ?
sTV Level 21 26. 11. 2018 22:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ješte playstation a nemyslím tu srandu hori ?
sTV Level 21 1. 10. 2018 15:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To bude bomba, ostatně jako byla i jednička ?
sTV Level 21 26. 9. 2018 14:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Smazaný uživatel To je fakt každej progamer na PC vetsinou hraje na low, kvůli texturám atd.
sTV Level 21 26. 9. 2018 14:00 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @GoOdTiMe Tjn některý odpovědi fakt stojí za to ?
sTV Level 21 26. 9. 2018 12:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Super, na PSku takhle hraju už 4 roky, proč ne, někomu se nechce hrát na joypadu a pořád tunit PC ??
sTV Level 21 22. 3. 2018 09:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To je jak iPhone bez internetu
sTV Level 21 17. 3. 2018 10:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jooo znova rozstřílíme lidi na letišti ) )
sTV Level 21 8. 3. 2018 19:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Black Ops byl každej díl dobrej, těším se co změní ) )
sTV Level 21 28. 2. 2018 21:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Bloodborne je jediná hra, která mě fakt mrzí, že jsem ji koupil, za 1600 a taky jsem zjistil, že to není pro mě, věřím, že to někteří ocení. . hodně štěstí ale Ratchet dobrej ) )
sTV Level 21 22. 1. 2018 12:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Basketbalový co chceš, ale jsou libový
Nejnovější komentáře Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění Tož bať dnes 22:21 No, na pracovním trhu s herními vývojáři zrovna nevládne optimismus a… Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění smoula dnes 20:22 a divý se za ty sračky co vytváří? I po zamítnutí, kampaň Stop Killing Games pokračuje dál lara dnes 20:03 tady vůbec nejde o video hry ale o zánik vlastnění/vlastnictví čeho… PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Matěj Votýpka dnes 20:00 Tak hlavně, že "For the players" a "Play has no limits". 🙃 Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění Geralt z Rivie dnes 19:53 Ať raději kluci a holky ze studia rozešlou svoje CV do jiných herních…
Uživatelský žebříček Repry 55 335 bodů SamFisher 52 084 bodů Dakh666 46 350 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 529 bodů