Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

zinga
zinga
Level 22 Level 22
včera 22:11

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Stačí se rozčilit a výsledek se dostaví.☝️

Tož bať
Tož bať
Level 49 Level 49
včera 22:27

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@zinga Výsledek ve formě mrtvice?

L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
včera 19:33

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem

Dan zase vaří z vody... teda teď mu pomáhá polský klobásník.

kaldos
kaldos
Level 22 Level 22
včera 16:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Kolik těch dvd bude ?

carhrozny
carhrozny
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
včera 20:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@kaldos DVD?Ani jedno....bude to na blu-ray.A na koľkých?No predsa na jednom.Bude tam aktivačný kod aby ste museli dať BR do mechaniky a hru si musíte stiahnuť zo store.ALE....ak počkáte o ďalšieho pol roka tak dodáme BR s dátami...samozrejme si hru musíte kúpiť znova :D

Robím si srandu ale Rockstar nemožno podceňovať :D

Daniel
Daniel
Level 24 Level 24
Hlavní platforma: PC
včera 21:37 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@carhrozny Tyhle praktiky nacenění, monetizace a mikrotransakcí jdou podle mě spíš na triko Take Two, protože to oni mají tyhle věci na starost. Jde to vidět i u jejich sportovních her

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
včera 13:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Samej ufňukánek, kéž by ta hra stála aspoň 1000Euro a byla jen pro alfa samce.

Frezen Aleks
Frezen Aleks
Level 48 Level 48
včera 14:06

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Konečně pořádnej názor, nemůžu nesouhlasit.

Virus
Virus
Level 45 Level 45
Hlavní platforma: PC
včera 15:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Něco mi uniklo/ uniká? Nějak neskládám info v článku s tím co píšeš.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
včera 15:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Virus se mrkni pod všechny články o GTA, pořád lidi co píšou, že je to nezajímá, nebo že je to drahý, že nebude disk, že neni gameplay atd...... já taky nelezu ke článkům o roblox abych tam psal fanouškům, že mě ta hra nezajímá atd...tak bych si prostě přál aby ta hra byla jen pro bohaté co nebrečí a milujou rockstar :) toť vše.

Honza777
Honza777
Level 21 Level 21
Hlavní platforma: PlayStation
včera 15:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Ta hra vás nezajímá ale lezete na článek který o hře pojednává?😂😂😂🤡🤡🤡🤡🤡

deasuncz
deasuncz
Level 42 Level 42
Hlavní platforma: PC
včera 16:28

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Honza777 Nic takového nepíše.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
včera 17:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Honza777 přesně tenhle typ lidí co popisujete beru jako demen*y :D, tak teď nevim jak vás to napadlo, nebo jste možná nechtěl reagovat na mě pane Honzo :)

lara
lara
Level 4 Level 4
dnes 02:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil kdyby ta hra byla takto drahá téměř nikdo by si ji nekoupil a korporát jménem Rockstár by nevydělal a to si přece nemůžou dovolit ne ? to by přece přišli o ty svoje miliardičky dolarů

Reklama
T800
T800
Level 36 Level 36
včera 12:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Na jednu stranu to chápu, že to riziko úniku při naskladňování je fakt velké u hry jako GTA 6. Ale měli to oznámit okamžitě a jasně to vysvětlit. Navíc ta krabicovka s kódem nedává žádný smysl. Lepší si počkat na ten disk, nebo když to chci hrát hned, tak koupím digitálku, která je o nějaké tři kila levnější a vyjde to na stejno.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
včera 12:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zajímalo by mne za jakou dobu po vydání hry se začnou krabicovky v bazarech hromadit v takové míře, že už to nebudou chtít ani vykoupit.

Kampaň má GTA 6 velkou, to ano. Ale dost hráčů tuto hru nebude hrát ani kdyby byla zdarma. Myslím že se najde i dost těch kdo budou zklamání - v řádách těch co GTA 6 hrát budou.

lara
lara
Level 4 Level 4
dnes 02:27

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Aratak kdybych byl ultra fanoušek GTA ano byl bych zklamán ale jelikož od této hry nic neočekávám je mi to jedno a ano nejspíš budu patřit mezi ty kdfo hru hrát nebude na to jak dlouho byla vyvýjena nejspíš dle dostupných infor,mací nebude nabízet nic extra revolučního a kontroverzní Ultimate edition za 100 eur šškoda mluvit ano původně jsem čekal o dost víc ale jen z hlediska pohledu na věc o hru jako takovou zájem nemám už od dob GTA 5 které mne zklamalo poslední dobrá hrs z hledidka aktivit byla GTA 4 z roku 2008 a nejlepší GTA San andreas alespoň pro mne

Reklama
Reklama