CZ_Sniper_CZ Registrace 5. 4. 2013 ID 2106459834 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
CZ_Sniper_CZ Level 1 18. 8. 2013 20:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mr. Filipenko: Jo to já jsem si Metro: Last Light objednal taky brzo a masku mám taky. Like a boss
CZ_Sniper_CZ Level 1 5. 4. 2013 16:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mám obrovský zájem o klíč ! ! !
CZ_Sniper_CZ Level 1 27. 10. 2014 14:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Určitě zase nic nevyhraju 😠
CZ_Sniper_CZ Level 1 24. 10. 2014 16:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ANO ANO ANOOOO ! ! 😂 😂 😂
CZ_Sniper_CZ Level 1 7. 7. 2014 15:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Trus jako zbran ? ? 😲 noo vlastně proč ne 👍 ! !
CZ_Sniper_CZ Level 1 29. 6. 2014 12:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zing je božííí. komentář !
CZ_Sniper_CZ Level 1 22. 6. 2014 22:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Malasnikov: jj tak to dopadá, když vývojáři mají IQ na nule... 🙇
CZ_Sniper_CZ Level 1 22. 6. 2014 20:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Malasnikov: nee díky nechci skončit v Bohnicích ...
CZ_Sniper_CZ Level 1 19. 6. 2014 19:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jej : / proč nemůžeme jednou hrát za nějakýho drsnáka ! ! ? ?
CZ_Sniper_CZ Level 1 21. 5. 2014 13:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Haha dobře, že jsem si to nekoupil ....
CZ_Sniper_CZ Level 1 2. 5. 2014 19:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. OMG to bude zase blbost příští díl už fakt bude asi COD: Strar Wars D
CZ_Sniper_CZ Level 1 16. 4. 2014 19:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já čekal něco novýho... ale tohle jsem viděl už asi 1000x 😠
CZ_Sniper_CZ Level 1 8. 4. 2014 16:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. mertyEF: pšššt, nebo Win 9 bude zase hnus ....
CZ_Sniper_CZ Level 1 26. 3. 2014 17:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Are you serious ? ? ? ? 😲 😲
CZ_Sniper_CZ Level 1 27. 2. 2014 15:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Doufám, že to nebude DLCčko tak na 10 minut
CZ_Sniper_CZ Level 1 26. 2. 2014 11:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. supeeeer 😂 😂 už se těším ! ! ! 😂
CZ_Sniper_CZ Level 1 7. 2. 2014 10:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To bude zase blbost
CZ_Sniper_CZ Level 1 27. 1. 2014 10:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To mě tera šíleně zajímá. Jak se budou jmenovat mapy
CZ_Sniper_CZ Level 1 21. 1. 2014 23:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Bez urážky, konzolisti.
CZ_Sniper_CZ Level 1 21. 1. 2014 22:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Kokoti blbí, myslíte si, že na mim profilu je napsáno:( hraju na PC a Můj PC.... . ) jen tak. Nebo tím snad skrývám že jsem nějakěj zas*anej konzolista. No jo ale co čekat od lidí co mají jistou nejmenovanou osobu v přátelích.
CZ_Sniper_CZ Level 1 21. 1. 2014 16:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No jo na PCčkáře se zase kašle .
CZ_Sniper_CZ Level 1 20. 1. 2014 14:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Skapco: True story bro. 👍
CZ_Sniper_CZ Level 1 17. 1. 2014 12:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nojo, to máte pravdu. To bude tak na začátku února. Tipuji Black Ops 3 .
Nejnovější komentáře Assassin's Creed Black Flag Resynced má dostat DLC ve stylu Dark Souls AdamsCzech dnes 21:28 DLC charakter pack přesně ukazuje kam chce Ubisoft s touhle hrou jít.… GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Groo dnes 21:27 Já s tím měl tak velký problém, že jsem story dohrál až po dvouleté… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S N3RWO dnes 21:10 Děkuji redakci za článek, a dovolte mi menší poznatek, nebo spíš… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S L.H. dnes 21:01 To se nestane. Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S Ludvík Sechovec dnes 20:53 Lidi chtějí AjÍčkovat, tak to mají.
Uživatelský žebříček Repry 55 171 bodů SamFisher 51 934 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 374 bodů