xmy V Registrace 25. 5. 2013 ID 21808608 Level 25 Level 25 3 583 bodů Zbývá 417 bodů do dalšího levelu 3 500 4 000 Přehled Aktivita
V Level 25 29. 3. 2018 20:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Byla to dobrá hra, rád si zahraju znova formou remasteru.
V Level 25 9. 3. 2018 16:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vydat Portal 3 a Half-LIfe 3, tak jsem spokojenej. ;o) ) Doufám, že to nezůstane u nějakých karetních volovinek, kterejch je plnej Steam.
V Level 25 3. 3. 2018 13:00 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Dobrá zpráva, cz titulky se vždy hodí
V Level 25 19. 1. 2018 09:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Děkuji za info, přidáno do knihovny.
V Level 25 26. 11. 2017 12:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jsem rád, že je první Mafie zase zpět na Steamu. Jen škodé té hudby, ale tu si člověk vždy nějak opatří.
V Level 25 24. 4. 2017 18:34 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @TheRockMJj, já bych to u sebe viděl spíš na smůlu, nijak extra moc her na Steamu nemám a vždy to vyjde na ty, co mám ... (ikdyž, taky už to dříve vyšlo v podobný akci)
V Level 25 13. 3. 2017 20:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vypadá to celkem dobře, šanci bych FO4 určitě dal
V Level 25 20. 7. 2016 12:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Odpověď na komentář uživatele @AnciablJj, starou prorezlou 1. 3 BMM, popřípadě klidně i Fávo
V Level 25 2. 6. 2016 18:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Funguje, Saints Row 2 se mi převedlo ihned.
V Level 25 12. 12. 2015 18:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Díky za soutěž, hodně štěstí všem ...
V Level 25 5. 9. 2015 12:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. CzechNeverEnd: Mám dojem, že to pak padlo zase do noci, ale jak říkám, už si t moc nepamatuju.
V Level 25 3. 9. 2015 18:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. CzechNeverEnd: Pokud si dobře pamatuju, tak v Underground 2 byl taky skoro rozbřesk. Pravda, že ne takový, ale býval. .
V Level 25 16. 2. 2015 11:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 23cicer: To je pravda, jízdní model nic moc. I tak jsem se ale u JC2 zabavil na pěkně dlouhou dobu
Nejnovější komentáře Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S Daniel Jarocký dnes 00:52 Děkujeme za zpětnou vazbu. Do článku jsem přidal přepočet na české… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Mr.sugar dnes 00:03 nestačí, treba k RDR2 mam výhrady. Z mého pohledu ma nudné a… GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony N3RWO včera 21:55 Asi tak GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Groo včera 21:39 Nevěřím, že jsi ten průměr dokázal svou přítomností tak snížit! Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S AdamsCzech včera 21:36 Kdo chce Sko tak koukejte po bazarech. Ja ho koupil za 4 s dvouma…
Uživatelský žebříček Repry 55 171 bodů SamFisher 51 934 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 374 bodů