Mazo martin mazan Registrace 22. 6. 2010 ID 2574374444 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
martin mazan Level 1 10. 7. 2013 17:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Microsoft je problém sam o sebe nenažranci vy****, je**l ich pes , **** ****!
martin mazan Level 1 6. 7. 2012 19:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Orcs Must Die! ! ! to hovori za všetko 🔫 😂
martin mazan Level 1 27. 7. 2011 17:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. dameli2: tak tak staré dobre 2Dcko 👍 , a nevravte mi ze by sa nedalo vylepsiť
martin mazan Level 1 23. 6. 2011 20:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Len tak dalej , a inak ste supeeer 👍
martin mazan Level 1 23. 6. 2011 19:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. už len kupiť Live účet .
martin mazan Level 1 23. 5. 2011 15:00 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No dúfam ze to už pôjde tak ako ma a nie ako to bolo v posledných dňoch 🔫
martin mazan Level 1 19. 5. 2011 20:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Suhlasim s "Vixi", "JakER", "ExBee", "ben917" strašne malo využili potenciál ale aj napriek tomu to hrám.
martin mazan Level 1 11. 4. 2011 16:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Už aby to tu bolo a aby to nebol prepadák , ale podla všetkého to bude hra ktorá sa zaradí do 5-ky hier roku 2011.
martin mazan Level 1 4. 4. 2011 19:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak som sa tesil na tuto hru a som až znechutení ako sa niečo dá pokaziť , toto vyslovene zabilo históriu a podstatu Sims 😠
martin mazan Level 1 28. 3. 2011 17:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Gratulujem , a potichučky závidím
martin mazan Level 1 21. 3. 2011 18:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tak toho sa chcem doziť
martin mazan Level 1 15. 3. 2011 21:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. diky 6/10 sa mi zdalo moc nespravodlive teraz je to akurat 💃 ak ked by som dal viac
martin mazan Level 1 1. 2. 2011 13:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ja si myslím ze sa to da dat dohromady a bude to fungovať ale neviem ci z toho budem mat zazitok alebo sklamanie lebo hrat hry s niečim v ruke je uplne nieco ine. Tak dúfam ze to dobre spravia a bude to riadny zazitok 🔫
martin mazan Level 1 6. 1. 2011 13:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. to je super uz sa neviem dockat kedy si to skkusim
martin mazan Level 1 10. 12. 2010 21:00 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak toto si raz kúpim keď budem veľky
martin mazan Level 1 26. 11. 2010 22:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Playman: No škoda pre Xzone že nemôžu aj iny kupovať , okrem ludi z ČR.
martin mazan Level 1 26. 11. 2010 18:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. super bingo aj ked trosilinka drahe
martin mazan Level 1 26. 11. 2010 18:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 😠 preco to nieje aj pre slovakov? 🔫
martin mazan Level 1 25. 6. 2010 21:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zing je proste pecka a to totálna a prajem všetkým čo sa na tomto podieľajú veľa úspechov, šťastia trpezlivosti a prijemnej nálady .Diky všetkým , s pozdravom Mazo.
Nejnovější komentáře Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení T800 dnes 09:50 Naprostý souhlas. V tomhle kontextu to zařízení nedává smysl. Prostě… Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení T800 dnes 09:47 Ty jo, masakr. Jako chápu, že není snadná situace, ale i tak. Ta cena… Lords of the Fallen II se oficiálně vykoupilo z exkluzivity pro Epic Games Store Gamirel Sothrogar dnes 09:27 Moje řeč 👍🏻 Assassin's Creed Black Flag Resynced bude chránit nepopulární Denuvo MARTAS SK dnes 09:21 Samá šikana pre spustenie PC verzie. Ďakujeme Ubisoft takže len v… Odhalilo GTA 6 v předstihu svou cenu? Evropský obchod zmiňuje několik edic Hubert v hubertusu dnes 08:55 Idiocie jen kvete. Dokonce jsem slyšel jednoho herního redaktora v…
Uživatelský žebříček Repry 55 013 bodů SamFisher 51 781 bodů Dakh666 46 134 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 203 bodů