coger Registrace 23. 6. 2011 ID 2616931857 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
coger Level 1 26. 8. 2011 15:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. spis bych chtel videt njakou tu devitku
coger Level 1 19. 8. 2011 16:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. mne to pripada na viblbnuti dobry
coger Level 1 16. 8. 2011 18:42 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. proc to nemuze byt na normalni dotikove mobilytreba LG nebo samsung ale ono neee to musi byt na nokii vsechno
coger Level 1 16. 8. 2011 18:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. skusim ale asi budu vahat nevim proc ale budu
coger Level 1 16. 8. 2011 18:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. na tom mireni moc teda nenadreli podle mne
coger Level 1 15. 8. 2011 16:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. plosim kdy budou videa : *) uz se tesim
coger Level 1 12. 8. 2011 13:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. na zahozeni to teda nevipada
coger Level 1 12. 8. 2011 13:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. konzole to je docela teda si ja mislim blbost
coger Level 1 12. 8. 2011 09:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. super strela hlavne ten naboj je dost dobre udelany
coger Level 1 10. 8. 2011 17:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no jestli to bude tak huste jako na tech obrazcich no tak nevim
coger Level 1 12. 7. 2011 10:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. battlefield je proste lepsi co s tim nadelame leda tak zahrajem 😂 👍
coger Level 1 11. 7. 2011 09:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tak tomu budu tez verit protoze wii je uplne super
coger Level 1 8. 7. 2011 19:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. za par let sou znas roboti
coger Level 1 8. 7. 2011 15:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. proc nekdy neudelaji moderni valku
coger Level 1 8. 7. 2011 13:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no ja moc strategie nemusim ale tuto specialne skusim protoze vypada skvele
Nejnovější komentáře Steam Machine měl být původně výrazně levnější WampyR dnes 23:02 Ty to tu pises akoby bol Stronghold 4 resp. Stronghold seria nejaky… Nové kyberpunkové RPG No Law sází na maximálně živoucí svět 23cicer dnes 21:59 proc by ne! Steam odhalil přehled nejhranějších demoverzí z festivalu Next Fest Repry dnes 21:02 U mě to jednoznačně vyhrálo demo Warhammer 40,000: Boltgun 2. A jako… Steam Machine měl být původně výrazně levnější Phil Spencer dnes 20:41 steam machine měl být levnější, ale je dražšíVelmi zajímavé 🤔 Česká Operace Flashpoint se vrací v remasteru s českým dabingem N3RWO dnes 19:36 Wow, super super zpráva, ani doskakování textur nechybí, je to starý…
Uživatelský žebříček Repry 55 041 bodů SamFisher 51 808 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 236 bodů