Crystal Dynamics

Články na téma Crystal Dynamics (strana 2 z 11)

Tomb Raider se dočkal vylepšené verze pro PC

Tomb Raider se dočkal vylepšené verze pro PC

Hráči si museli počkat rovných 10 let.

26. 4. 2024 14:00
19
Vývoj Perfect Dark je stále v začátcích

Vývoj Perfect Dark je stále v začátcích

Mělo dojít k restartu a hra může být vzdálená roky.

27. 6. 2023 06:30
1
Reklama
Reklama
Crystal Dynamics otevírají nové studio na podporu projektu Avengers

Crystal Dynamics otevírají nové studio na podporu projektu Avengers

Do studia zároveň nastoupili zkušení veteráni, za sebou mají God of War, Halo nebo Call of Duty.

14. 8. 2018 14:37
6
Tomb Raider je pro Square Enix velmi důležitou značkou

Tomb Raider je pro Square Enix velmi důležitou značkou

Jak se prodávají poslední dva díly dobrodružství Lary Croft?

28. 11. 2017 09:56
24
Chystají Crystal Dynamics návrat Legacy of Kain?

Chystají Crystal Dynamics návrat Legacy of Kain?

Jak si vysvětlit obrázky Raziela na sociálních sítích?

23. 10. 2017 16:30
4
Reklama
Kreativní ředitel Tomb Raider opustil Crystal Dynamics

Kreativní ředitel Tomb Raider opustil Crystal Dynamics

Na své pozici pracoval pouhý rok. Zamířil ke svým přátelům.

18. 10. 2017 14:00
9
I Rise of the Tomb Raider využije Xbox One X

I Rise of the Tomb Raider využije Xbox One X

Jaká vylepšení čekají Laru Croft na Xboxu One X?

22. 8. 2017 11:09
10
Nové dobrodružství Lary Croft nás má zavést do Mexika

Nové dobrodružství Lary Croft nás má zavést do Mexika

S ikonickou archeoložkou podle všeho navštívíme Mayské pyramidy.

18. 6. 2017 14:21
26
Letos bude oznámen nový Tomb Raider

Letos bude oznámen nový Tomb Raider

Další dobrodružství archeoložky Lary Croft.

2. 5. 2017 09:10
14
Crystal Dynamics se stěhují do modernějších kanceláří

Crystal Dynamics se stěhují do modernějších kanceláří

Jejich nové studio zahrnuje nejmodernější technologii a vybavení, které pomůže vytvářet ještě lepší hry.

22. 2. 2017 12:20
12
Reklama
Tvůrci Tomb Raidera a Deus Ex pracují na Avengers od Marvelu

Tvůrci Tomb Raidera a Deus Ex pracují na Avengers od Marvelu

Společnosti Marvel a Square Enix uzavřely partnerství, díky němuž se během následujících let dočkáme několika her na motivy známých komiksů.

26. 1. 2017 16:38
18
Scenáristka chtěla příběh Lary Croft původně daleko temnější

Scenáristka chtěla příběh Lary Croft původně daleko temnější

Původně jsme si měli zahrát temnější a depresivnější dobrodružství archeoložky Lary Croft.

18. 1. 2017 17:45
13
Scénáristka Tomb Raider nebude pracovat na dalších dílech

Scénáristka Tomb Raider nebude pracovat na dalších dílech

Rhianna Pratchett opustila Crystal Dynamics, těší se na nové dobrodružství, které nebude mít nic společného se sérií Tomb Raider.

4. 1. 2017 14:02
5
Tech video ukazuje možnosti Rise of the Tomb Raider na PS4 Pro

Tech video ukazuje možnosti Rise of the Tomb Raider na PS4 Pro

Nastavení rozlišení, lepší snímkovací frekvence a další novinky.

3. 11. 2016 16:51
7
Reklama
Reklama
Reklama