k8nny Registrace 18. 7. 2011 ID 1261656239 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
k8nny Level 1 8. 4. 2013 13:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ACR27 : Pokud se zamyslíš tak myslet je tvrdé 😗
k8nny Level 1 6. 4. 2013 15:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Hra sama o sobě je velice dobrá, ale vadí mi lidi co to hrají.... .
k8nny Level 1 5. 4. 2013 12:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. look at my horse, my horse is made of blocks 😗
k8nny Level 1 5. 3. 2013 06:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. MORTHSIR: Hodnocení před vydáním slouží k tomu jak se člověk na tu hru těší (jak se mu z prozatímních informací, videí líbí
k8nny Level 1 4. 3. 2013 17:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Bude možno s tou lodí doopravdy jezdit jen tak nebo to budou jenom mise a rychlo-cestování z trojky?
k8nny Level 1 3. 3. 2013 09:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Marigold: Ten týpek mi lehce připomíná ezia.... . snad bude lepší než blboun connor 😗
k8nny Level 1 30. 10. 2012 20:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Pozor, pozor: na kanále ubi na youtube je nové video o odměnách za uplay body
k8nny Level 1 4. 11. 2011 17:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Taky by už mohl nadejít můj čas, jinak gratulace 👍
k8nny Level 1 14. 12. 2014 15:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No.... . proč ne (přeji výhru dlouholetým návštěvníkům)
k8nny Level 1 26. 9. 2014 18:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. zbloudilec05: Pro tebe hra na jedno projetí, pro mě záležitost na 100 hodin.... . 😗
k8nny Level 1 3. 8. 2014 00:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Lišák: a já se divím, že nechtějí poplatek za pozdrav nebo poplatek za poplatek
k8nny Level 1 13. 6. 2014 13:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já jim to nevěřím, prostě ne
k8nny Level 1 6. 6. 2014 17:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. K*rva, to jsem nestihl ;__;
k8nny Level 1 28. 4. 2014 13:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Beztak to teď budou chtít znovu vydat
k8nny Level 1 5. 4. 2014 23:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Doufám že v pětce si to rozdají t-r3x a meg4lodon v nějakém hustém Prehistoric DLC. .
k8nny Level 1 25. 3. 2014 17:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Však to jsou všechno svině nenažraný, Activision, EA, Ubisoft, ....
k8nny Level 1 22. 3. 2014 14:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mám v tom bordel, kolik že těch assassinů tenhle rok bude?
k8nny Level 1 11. 3. 2014 23:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. CZconnor: To jsem tam dal před vydáním, jak se na to těším
k8nny Level 1 11. 3. 2014 18:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Bonpar: to je Ezio, fuckuje Ubisoft za zničení série
k8nny Level 1 10. 3. 2014 11:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Skyrimští modeři jsou opravdu skvělí, díky nim se člověk vrací do už vývojáři zapomenuté hry a užije si víc srandy jak před dvěma lety 👍
Nejnovější komentáře Vrátí se slavná RPG série Ultima? Původní tvůrce brzy získá od EA práva Pan Císař dnes 00:22 Držím palce, ať mu to klapne. Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení smoula dnes 00:14 konkurence cen alá apple Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení smoula dnes 00:14 ovečky se najdou... podobně jako COD a battlebug hráči. Horor OD od Hidea Kodžimy bude obsahovat speciální režim pro strašpytly CosmoDante včera 23:24 Tak tohle bude pro mě. Miluju horory, ale bojím se je hrát 😁 Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení CosmoDante včera 23:21 Hodně se bojím ceny u PS6. To nám spadne brada.
Uživatelský žebříček Repry 54 982 bodů SamFisher 51 742 bodů Dakh666 46 134 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 173 bodů