SVERIGE SVERIGE Registrace 23. 12. 2015 ID 1814297533 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
SVERIGE Level 1 16. 7. 2019 19:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tak to bude jak ta sračka quantum cosi
SVERIGE Level 1 9. 5. 2019 15:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. jak ta hra jede? snad to neni odpad jak JC4
SVERIGE Level 1 15. 12. 2018 20:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. prej to nebude na steamu
SVERIGE Level 1 11. 8. 2018 08:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. to bude eště vetší odpad než minule
SVERIGE Level 1 11. 6. 2018 18:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 1 díl byl odpad snad 2 bude lepší
SVERIGE Level 1 10. 6. 2018 14:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. na 100% to delaju ti lempli z avalanche studios new york
SVERIGE Level 1 8. 6. 2018 21:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. lesti to delaju ti americti lepli co 3 tak at si to nechaju
SVERIGE Level 1 1. 6. 2018 15:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. dalsi neoptimalizovany odpad
SVERIGE Level 1 1. 6. 2018 15:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. este sem to nehral ale vypada na totalni odpad
SVERIGE Level 1 29. 5. 2018 15:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. sak ta sracka este nevysla ne?
SVERIGE Level 1 28. 5. 2018 15:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. este by to chtelo El risitas
SVERIGE Level 1 27. 5. 2018 20:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. šašek, at si ten genderovy odpad strčí do řiti
SVERIGE Level 1 24. 5. 2018 15:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. černocha vymenili za žensku přistě to bude transka XD
SVERIGE Level 1 22. 5. 2018 16:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ja su zvedavy koho daju na obal hry ti multikulturní švédští magoři
SVERIGE Level 1 18. 5. 2018 16:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Smazaný uživatel tak ono to fakt nejede na na id tech hnusu ale na enginu co mad max
SVERIGE Level 1 15. 5. 2018 16:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. podle explozí to maju asi na starost švédi a ne ti šašci z bethesdy
Nejnovější komentáře GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Jan Vyskočil dnes 14:27 takových dementů jako jste vy je plnej internet proto se s váma budu… GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Jan Vyskočil dnes 14:24 aha ....jako programátor určitě ...ale na uplně jiné úrovni než tady… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Jan Vyskočil dnes 14:23 ty si děláš problémy sám ... když ti nestačí renomé společnosti a… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Jan Vyskočil dnes 14:21 oni nepotřebují žádnou PR akci ..jim stačí oznámit hru a celej svět… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Jan Vyskočil dnes 14:21 tak to vůbec neznáš rockstar...podívej se zpětně na jejich poslední…
Uživatelský žebříček Repry 55 154 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 338 bodů