Honzishek5 Honzishek5 Registrace 24. 12. 2013 ID 3740959190 Level 29 Level 29 5 528 bodů Zbývá 472 bodů do dalšího levelu 5 500 6 000 Přehled Aktivita
Honzishek5 Level 29 12. 2. 2018 17:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zajímalo by mě jak moc je hra složitá. Nejsem v žanru RPG nijak zvlášť velký přeborník a trochu mě děsí soubojový systém.
Honzishek5 Level 29 21. 6. 2016 22:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ať si každej myslí co chce, ale mě se to moc líbí. Už mám objednáno a moc se těším až si to zahraju. Vypadá to skvěle.
Honzishek5 Level 29 11. 2. 2015 16:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. marosho: Mám objednanou tu českou sběratelku s přívěškem, už se těším bude to nářez
Honzishek5 Level 29 10. 2. 2015 19:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. sběratelka předobjednána, už se těšim
Honzishek5 Level 29 20. 11. 2014 14:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Hlásím se do soutěže
Honzishek5 Level 29 6. 10. 2014 17:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jo je to hodně nascriptovaný, ale u několika posledních dílů COD nic novýho pod sluncem. Jinak jsem názor nezměnil. Líbí se mi to a rozhodně kupuju
Honzishek5 Level 29 5. 10. 2014 13:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Wifinus: jo taky bych to bral, zpátky ke kořenům. WW2 byly nejlepší díly.
Honzishek5 Level 29 4. 10. 2014 22:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jsem asi jeden z mála, ale mě se to líbí. Už mám předobjednanou Atlas Pro Edici a moc se na to těšim.
Honzishek5 Level 29 11. 7. 2014 15:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Velká gratulace vítězům
Honzishek5 Level 29 25. 6. 2014 17:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Hned jak vyjde PS4 verze tak kupuju. Jupí
Honzishek5 Level 29 24. 6. 2014 00:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. komentář níže - hlásím se do soutěže
Honzishek5 Level 29 6. 6. 2014 17:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nevíte někdo jak je to s tim coop modem. Bude jen online nebo bude i na split screenu. Konkretně mě zajímá PS4. Díky
Honzishek5 Level 29 2. 6. 2014 17:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak trošku čuchám starej dobrej Freedom fighters
Honzishek5 Level 29 1. 6. 2014 23:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. iNva: Přesně tak souhlasím s tebou, na PC jsem pořád řešil nějaký kraviny, teď přijdu zapnu PS4 všechno jede bez problémů a můžu v klidu hrát
Honzishek5 Level 29 29. 5. 2014 17:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Líbí se mi jaký jsou tady všichni profesionální kritici
Honzishek5 Level 29 29. 5. 2014 16:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ze začátku jsem byl trochu zklamanej, ale čím víc hraju tím víc mě to baví. Za mě jasnej palec nahoru.
Honzishek5 Level 29 14. 5. 2014 19:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Začíná to vypadat hůř než jsem původně čekal 😲
Honzishek5 Level 29 28. 4. 2014 19:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Určitě nic nevyhraju, ale proč to nezkusit
Honzishek5 Level 29 25. 4. 2014 19:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Největší pecka hrával jsem to už na PS1, moc se na to těšim vypadá to fakt suprově
Nejnovější komentáře Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení bean dnes 17:51 Nevím proč sem pleteš R5 5000, když se dávno ví že je to Zen 4, takže… Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení bean dnes 17:43 Půjde, stejně jako k Decku. Je to prostě Linux PC. Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení bean dnes 17:42 Tak si nech PC postavit někým, kdo tomu rozumí. Tohle má špatnej… Assassin's Creed Black Flag Resynced bude chránit nepopulární Denuvo SamFisher dnes 16:08 a hlavně hry od Ubi jsou vždy CPU bounded,takže už to bude žrát výkon… Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení smoula dnes 15:59 co bude dražší? reklama s "konzole., power on! next gen is ready!"…
Uživatelský žebříček Repry 55 025 bodů SamFisher 51 804 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 224 bodů