Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
dnes 08:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jelikož v Rockstar již není Houser, tak se nedá čekat nějak kvalitní příběh a spíš očekávám hromada Amrické slátaniny.

Horší může být ale to, že budete hrát za tuhle rádoby dvojici, což prostě bude pro dost lidí otravné, protože to vezme svobodu. Jako kdo chce hrát za tenhle pár? :D

kufač
kufač
Level 47 Level 47
dnes 09:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Melneor Já se na to docela těším a jsem zvědavý, jak se za tuto dvojici bude hrát. A to jsem přitom z GTA 5 v době vydání verze pro PS4 nebyl kdo ví jak nadšený.

Lobo
Lobo
Level 52 Level 52
Hlavní platforma: PC
dnes 10:04 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Melneor V predchozim dilu jsme hrali za trojici a mel s tim nekdo problem? Dovolim si odpovedet, ze vubec.

Hubert v hubertusu
Hubert v hubertusu
Level 33 Level 33
dnes 14:43

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lobo Já s tím problém měl. Ani jedna postava z té trojice mi nebyla sympatická. A vůbec jsem nechápal, proč mám hrát za sadistického kreténa Trevora a pupkatého fotra Michaela. Nakonec jsem se snažil hrát nejvíc za Franklina, u kterého jsem chápal, že chce vypadnout z "ghetta". Ale i on byl idiot.

lara
lara
Level 4 Level 4
dnes 02:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

asi budu působit divně ale mne teda GTA 6 nějak neuchvátilo od San Andreas sle mého názoru nevyšlo lepší a to mám pocit vyšlo v roce 2005 ani GTA 5 nestálo za moc

L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
dnes 05:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@lara GTA 4 není špatná hra. Akorát to má trochu zastarale mechaniky... myslím třeba mise, kde jezdit z jedne strany mapy na druhou bylo trochu nuda.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 07:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@lara tak nepiš pod články o GTA a starej se o jiné hry.... to je furt dokola ...běž třeba na stránky, kde prodávají rtěnky a napiš jim tam, že rtěnky nekupuješ...všechny to bude strašně zajímat.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
dnes 08:04

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@lara CP77 je o parník lepší než jakékoliv GTA. Nejlepší hrou od Rockstaru je s velkým přehledem RDR2 a dle mě to takhle i zůstane.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
dnes 12:30

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Hovna máš možná v mozku maximálně ty :D

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 14:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Melneor aha ....jako programátor určitě ...ale na uplně jiné úrovni než tady řešít ty.

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
včera 23:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

pecička!

Firo
Firo
Level 27 Level 27
včera 22:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

nevím co lidi čekají ale tahle hra bude nejlepší open world ever každá další hra se bude porovnávat s GTA6 jako se každí porovnává s RDR2 i po xxx letech co to vyšlo . jenom blind haters budou říkat že je to shit atd

Reklama
smoula
smoula
Level 37 Level 37
včera 22:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

jó, hold jste měli velké očekávání

Pan Císař
Pan Císař
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
včera 22:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@smoula holt

deasuncz
deasuncz
Level 42 Level 42
Hlavní platforma: PC
včera 23:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@smoula A stále máme 😍

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 07:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@smoula nasaď si kočičí ouška a běž mňoukat na LGBTQ buzničky....Tahle hra je pro chlapy ne pro ukňouraný dě v ky.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
dnes 08:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Spíš pro děti, jako celá série.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 09:47 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Melneor Jo a proto je to nejprodávanější hra na planetě pro lidi 17+, dobrej joke, podívej se na rating ..GTA V je 17+, takže jsi taky ukňouránek viď ...nemáš ani konzoli určitě tak nebreč chudá lůzo.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
dnes 12:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil PC s RTX 5080 a 9800X3d a nemám na konzoli :D OK no.

Tvůj výlev je přesná ukázku inteligence většiny lidí hrající GTA :D

bean
bean
Level 46 Level 46
Hlavní platforma: PC
dnes 12:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Melneor Tenhle člověk je očividně troll, idiot nebo kombinace obojího. Stačí se mrknout na jeho ostatní komentáře. Nemá cenu s ním interagovat.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
dnes 14:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@bean Od včerejška se podobní vyrojili i na jiných webech. Proč nejsem překvapen, že se podobný individua lepí na GTA.....

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 14:27

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Melneor takových dementů jako jste vy je plnej internet proto se s váma budu bavit jak s hovnama a neuděláš s tím nic. Ani tady ukřivděná fazolka ...běžte si brečet na článek o robloxu. Tady děti nejsou a s dospělýma komunikovat neumíte očividně.... argumenty žádný ale soudů milion.... musíte mít smutný život a dobře vám tak.

Reklama
Reklama